Prodej činžovního domu 1 min. od náměstí Jiřího z Poděbrad
ulice Řipská

V exkluzivním zastoupení vám nabízím ke koupi činžovní dům na Praze 3 - Vinohrady v ulici Řipská pouhou 1 min. chůzí od populárního náměstí Jiřího z Poděbrad. Ulice Řipská je boční ulicí od Vinohradské a Slezské a patří mezi ty klidné v této lokalitě, neboť je jednosměrná a skrze ni nevede žádná trasa městské dopravy. Především díky poloze nemovitosti se jedná o velice lukrativní investiční příležitost.

Cihlový dům má celkem 12 bytů. 4 nadzemní podlaží + půdu + skepní prostor. Podlahová plocha bytů činí 795 m2 + půda 232 m2. Sklepní prostor disponuje plochou cca 80 m2.

Orientace oken - ulice: východ, vnitroblok: západ.

Výška stropů  – 1. - 3. NP 3,7 m, 4. NP 3,2 m, půda – v nejvyšším bodě výška 5,5 m.

Stav domu – společné prostory jsou původní určené k rekonstrukci. V některých bytech proběhla částečná rekonstrukce.

Výtah v domě není - díky vnitrobloku je zde dostatečný prostor na jeho vybudování.

Lokalitu není třeba dlouze představovat. Vinohrady obecně patří mezi nejžádanější lokality k bydlení v Praze a „Jiřák“, jak se náměstí ve zkratce přezdívá, je bezpochyby jedno z nejvyhledávanějších míst na Vinohradech. JZP je doslova Mekkou skvělých kaváren, bister, ale i špičkových restaurací. Pravidelně se zde pořádají např. oblíbené farmářské trhy. Je perfektně dostupný jak metrem, tak i tramvají. Je populární jak mezi místními obyvateli, tak i mezi cizinci. Pro mnoho lidí je právě „Jiřák“ tou vysněnou lokalitou pro život.

Náměstí nyní prochází rozsáhlou rekonstrukcí za cca 500 mil. Kč, která bude finálně dokončena ve druhé polovině roku 2027. Dá se tedy očekávat, že o byty v této lokalitě bude ještě větší zájem.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat!

V případě většího počtu zájemců si prodávající vyhrazuje právo výběru nejlepší nabídky. 

 

 

 

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Velikost pozemku 378 m2
 • 12 bytů + půda + sklepní prostor
 • Byty - 795 m2 + půda 232 m2 + skepy 80 m2
 • 4 nadzemní podlaží + půda + 1 podzemní podlaží
 • Sítě: voda, kanalizace, plyn, elektřina
 • Orientace - východ, západ
 • Stav - původní udržovaný
 • Všechny byty pronajaty
 • náměstí Jiřího z Poděbrad
 • Metro
 • Riegrovy sady

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím