Pronájem domu s velikým pozemkem v Kostelci nad Černými lesy
Pražská 819

Pronájem rodinného domu o dispozici 4+kk s terasou a velkou zahradou v lokalitě s dobrou dostupností do Prahy v ulici Pražská v Kostelci nad Černými lesy.

Dům z roku 2018 disponuje podlahovou plochou 90 m2 + terasou 20 m2 + sklepem 70 m2 a zahradou o rozloze 2 033 m2.

Dům je kompletně vybaven. Pro nastěhování nepotřebujete doslova nic. V kuchyňské lince najdete sklokeramickou varnou desku, pečící troubu, myčku, samostatnou lednici s mrazákem. V domě jsou skříně, postele, gauče, židle, stolky, knihovna, 2x TV. V koupelně je sprchový kout, WC a pračka.

Dům je vytápěn elektrickým kotlem. Teplou vodu zajišťuje bojler. V obývacím pokoji jsou krbová kamna se zásobníkem na pelety.

Zateplená fasáda zajistí příjemnou teplotu v pokojích i v horkých letních měsících. Terasa, na které budete mít k dispozici plynový gril, je ideálně orientovaná směrem na jih.

Na zahradě s ovocnými stromy o velikosti 2 033 m2 si budou moci bezpečně hrát vaše děti a vy bezstarostně relaxovat. Celý život budou jistě děti rády vzpomínat na noci strávené v letní chatce, kterou budete mít k dispozici přímo u domu.

Říkáte si, že na takto velké zahradě bude hrozně práce s její údržbou? Vůbec ne! O sečení trávy se vám postará majitel.

Na pozemku budete moci bezpečně parkovat svá vozidla. Místa pro parkování je u domu dost.

V okolí je veškerá občanská vybavenost. Hned vedle domu je zastávka autobusu se spojení na zastávku metra C Háje. Autem se dostanete na pražský Chodov za zhruba 30 min. Pouze 15 km to budete mít do oblíbených Říčan.

V Kostelci nad Černými lesy jsou obchody Billa, Jednota, drogerie Teta a dále lékárna, školka a škola, restaurace, pivovarské muzeum a hezký zámek.

Nájemné 27 000 Kč/měs. + 5 000 Kč zálohy na elektrickou energii.

Ukazatel energetické náročnosti: G* (en. štítek nedodán)

Dům je volný ihned.

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

  • Bydlení s dobrou dostupností do Prahy
  • Veškerá občanská vybavenost v okolí
  • Kompletně vybavená nemovitost
  • Možnost parkování přímo na pozemku
  • Obrovská zahrada
  • Krbová kamna
  • Billa
  • Říčany
  • Chodov

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím