Pronajato

Pronájem luxusního 2+kk kousek od Náplavky
Oldřichova 254/15

Tahle nabídka pronájmu vás zaujme, pokud hledáte opravdový nadstandard. Byt se nachází na Praze 2 v Nuslích v ul. Oldřichova, kde si užijete výhody městského života spojené s klidem a krásou parku Folimanka, který je jen pár kroků od vašeho nového domova.

Přicházíte domů do zcela nově zrekonstruované budovy, kde si užijete špičkový komfort spojený s historickým šarmem. Byt 2+kk o velikosti 49 m2 se nachází ve 3. patře s výtahem a nadchne vás svou promyšlenou dispozicí a vkusným designem, který vytvořilo renomované architektonické studio Delicode.

Byt je kompletně zařízený nadstandardním nábytkem, který dotváří harmonii a pohodu. Moderní kuchyňská linka je kompletně vybavena pouze značkovými spotřebiči, aby vaření bylo radostí. Osvětlení a dekorace tvoří dokonalou atmosféru, která připomíná pobyt v luxusním hotelu.

Do ceny nájmu zahrnut i pravidelný týdenní úklid. Nemusíte se starat o drobnosti, budete si užívat jen pohodlí.

Byt je obklopen množstvím možností pro pohodlný život. Vychutnejte si relaxaci v parku Folimanka nebo se vydejte na procházku k oblíbené Náplavce, zabere vám to pár minut. Nedaleký Vyšehrad vám zase připomene bohatou historii této části Prahy.

Tento byt není jen místem k bydlení. Je to způsob života. Tady se budete domů těšit.

Cena nájmu 28 000 Kč + 3 215 Kč záloha poplatky + přepis elektroměru (cca 1000 Kč). Cena nájmu je i vč. sklepa, který je v suterénu domu.

Podobných pronájmů v nabídce opravdu moc nenajdete. Kontaktujte nás pro více informací a domluvení termínu prohlídky. Byt je volný ihned.

English:

This rental offer will catch your attention if you're seeking true luxury. The apartment is located in Prague 2 in Nusle on Oldřichova Street, where you can enjoy the benefits of urban life combined with the tranquility and beauty of Folimanka Park, which is just a few steps away from your new home.

You're coming home to a completely renovated building, where you'll experience top-notch comfort combined with historic charm. The 2+kk apartment, sized at 49 square meters, is situated on the 3rd floor with an elevator, and it will captivate you with its well-thought-out layout and tasteful design created by the renowned architectural studio Delicode.

Step into a world of luxury, where every detail has its place. The apartment is fully furnished with high-end furniture that contributes to harmony and coziness. The modern kitchen is fully equipped with only branded appliances, making cooking a delight. Lighting and decorations create a perfect atmosphere reminiscent of a stay in a luxurious hotel.

We want you to feel fantastic in the apartment. That's why the rental price includes regular weekly cleaning. You won't need to worry about the details; you'll only enjoy comfort.

The apartment is surrounded by a plethora of options for comfortable living. Enjoy relaxation in Folimanka Park, or take a stroll to the beloved Náplavka, which is just a few minutes away. The nearby Vyšehrad will remind you of the rich history of this part of Prague.

This apartment is not just a place to live; it's a way of life. You'll be looking forward to coming home here.

The rental price is 28 000 CZK + 3 215 CZK for utilities + electricity meter transfer (approx. 1 500 CZK). The rental price also includes a cellar located in the basement of the building.

You won't find many similar rentals on the market. Contact us for more information and to arrange a viewing appointment. The apartment is available immediately.

 

 

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

  • Žádaná lokalita v blízkosti centra Prahy
  • Veškerá občanská vybavenost v okolí
  • Luxusní, kompletně vybavený byt
  • V ceně 1x týdně úklid
  • Sklep
  • Nízké poplatky
  • Náplavka
  • Park Folimanka
  • Tramvaj

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím