Pronájem domu 5+1 u Hostivařské přehrady
Nad úpadem 275/76

Dovolujeme si vám zprostředkovat pronájem hezkého třípodlažního řadového domu o dispozici 5+1 plus suterénní část, ve které jsou další 2 místnosti. Dům se nachází na pozemku o celkové velikosti 190 m2, v nádherné lokalitě přímo na okraji Hostivařské přehrady v ulici Nad úpadem, Praha Háje.

Dům bude ideální volbou i pro početnější rodinu (7 lidí). Skvěle v něm ale může fungovat i model propojení bydlení s podnikáním.

Podlahová plocha místností činí 155 m2 (1. NP 82 m2 a 2. NP 73 m2) + 40 m2 suterén. Nad rámec této plochy budete mít k dispozici 2x lodžii 7 m2 a 10 m2, zahradu o velikosti 60 m2 a garáž pro 2 automobily o velikosti 33 m2.

Dispoziční řešení je velmi praktické, přičemž všechny místnosti jsou neprůchozí. V 1.NP se přes předsíň dostanete do chodby, na kterou navazuje obývací pokoj o vel. 40 m2 se vstupem na zahradu a z druhé strany samostatná kuchyň 14 m2. V 1. NP budete mít k dispozici ještě koupelnu se sprchovým koutem a samostatné WC. Schodištěm z chodby se dostanete do 2. NP, kde jsou 4 neprůchozí pokoje z nichž jsou 2 se vstupem na lodžii, a ještě koupelna společně s WC.

Dům je vybaven pouze kuchyňskou linkou vč. vestavěných spotřebičů (elektrická trouba s plynovým sporákem, digestoř, lednice s mrazákem a myčka na nádobí). V chodbě budete moci využívat krb. V suterénu domu je plynový kotel, který společně s vytápěním celého domu zabezpečuje i ohřev vody.

V pokojích jsou plovoucí podlahy, krom obývacího pokoje, kde je dřevěná podlaha. V chodbě, koupelnách a na WC je dlažba.

Okolí je neuvěřitelně klidné, a přitom s veškerou občanskou vybaveností. Dům se nachází v krásné lokalitě přímo na okraji Hostivařského lesoparku, ve kterém je i neméně oblíbená Hostivařská přehrada. Pokud máte rádi přírodu v kombinaci se sportem, popř. s procházkami, jen těžko najdete v hlavním městě lepší místo.

Docházkově je také autobusová zastávka, která zabezpečuje pohodlné spojení na metro Háje, cesta autobusem trvá cca 7 min.

Nájemné 39 500 Kč + 7 000 Kč záloha na poplatky (voda, elektřina, plyn).

Pokud vás tedy tato nabídka zaujala, tak mne zavolejte a domluvíme se na osobní prohlídce.

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

  • Bydlení v dobré dostupnosti do centra
  • Garáž pro 2 automobily
  • Zahrada
  • Nízké provozní náklady
  • Veškerá občanská vybavenost
  • Soukromí a klid
  • Metro
  • Hostivařská přehrada
  • Hostivařský lesopark

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím