Pronájem krásného bytu 4+kk přímo na okraji Hostivařského lesoparku
Padovská 749/7, Praha 10

Nabízíme vám k pronájmu prostorný byt 4+kk v novostavbě z roku 2017 o podlahové ploše 120 m2 + 11 m2 terasa, který se nachází v ul. Padovská v Horních Měcholupech. K bytu budete moci dále využívat parkovací stání v garáži a také sklep.  

Moderní byt je vybaven kuchyňskou linkou, kde je elektrická trouba, sklokeramická varná deska, digestoř a myčka. Součástí vybavení je i prostorná skříň na chodbě, po domluvě lze byt zařídit i pračkou. Jinak je byt nevybaven.

Jednotka disponuje dvěma koupelnami, z nichž jedna je přístupná přímo z ložnice a jejíž součástí je sprchový kout, umyvadlo a WC. Společná koupelna přístupná z chodby má vanu a 2 umyvadla. Z chodby je rovněž přístupné samostatné WC. Jednotka disponuje také praktickou komorou. V každé místnosti budete mít k dispozici venkovní elektrické rolety. Podlahy v pokojích jsou vinylové kromě ložnice, kde je koberec, v koupelně a na WC je dlažba.

Orientace oken je jihozápadní. Jednotka se nachází v 8. a zároveň předposledním podlaží domu, díky čemuž je z bytu doslova panoramatický výhled.

Nájemné 29 500 Kč/měs + poplatky 5 445Kč + spotřeba energie

V okolí je veškerá občanská vybavenost. Zastávka autobusu Bolevecká, která je vzdálena 2 min. pěší, je spojením mezi stanicemi metra A Skalka i metra C Háje, oboje cca 10 min. V docházkové vzdálenosti jsou potraviny, restaurace, škola, školka i dětské hřiště. Dům je přímo na okraji přírodního parku Hostivař s vodní nádrží, který nabízí jak sportovní vyžití, tak i relax.

Jednotka je k dispozici ihned. En. náročnost sk. B.

 

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Kompletní občanská vybavenost
 • Klidná část města
 • Hezké prostředí
 • Dostupnost volnočasových aktivit
 • Bydlení v blízkosti zeleně
 • Panoramatický výhled na Prahu
 • Byt je možné si dovybavit podle svých přestav
 • Garážové stání a sklep
 • Dobré spojení do centra města
 • Zastávka autobusu Bolevecká
 • Lesopark Hostivař
 • Billa

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím