Pronájem moderního bytu 2+kk v novostavbě ve Vršovicích
Vršoviská 1525/1B

Pronájem hezky zařízeného bytu v novostavbě o dispozici 2+kk s 2 balkony a parkovacím stáním v oblíbené lokalitě Prahy 10 - Vršovice v žádaném projektu v ul. Vršovická. Tento dvoupokojový byt disponuje celkovou podlahovou plochou 56 m2 plus jižně orientovaný balkon o velikosti 4 m2. Směrem na západ je v bytě další menší balkon o velikosti 1 m2. Byt je díky velkým francouzským oknům hezky světlý.

Jednotka je vybavena, k nastěhování vám tedy postačí pouze vaše osobní věci a několik drobností. Veškeré zařízení je dělané na míru, promyšlené do posledního detailu. Skvěle jsou řešené úložné prostory, kterých je v bytě více než dostatek, tudíž nemusíte mít strach, pokud máte obsáhlejší šatník. V kuchyni je elegantní ostrůvek s jídelním stolem. Máte zde dispozici všechny spotřebiče včetně velké americké lednice. Do obývací části si stačí zajistit vlastní TV a konferenční stolek. Ložnice je vybavena dvoulůžkem. Naleznete zde velikou vestavnou skříň. Ve světlé koupelně je vana se sprchovu zástěnou, toaleta, umyvadlo se skříňkou pod, velká zrcadlová skříň a pračka značky SIEMENS. Nad rámec toho všeho má byt prostornou komoru s dobře řešeným úložným prostorem.

Internet nebo kabelovou televizi je možné sjednat u UPC nebo O2, záleží pouze jaký dodavatel vám více vyhovuje. Samozřejmostí je společná TV anténa pro celý dům.

V okolí je veškerá občanská vybavenost. Obchod Lidl hned u baráku. Dům přímo sousedí s parkem Grébovka. Po 2 zastávkách tramvají se dostanete na Koh-i-nor, o kousek dál je obchodní centrum Eden, kde vyřešíte veškeré nákupy.

Jde o moderní bydlení na perfektním místě, kousek od centra Prahy a všeho, co k běžnému životu potřebuje.

Nájemné 24 000 Kč + 5 500 Kč měsíční záloha na poplatky vč. zálohy na elektrickou energii ve výši 2 000Kč.

K bytu je možné si pronajmout i parkovací stání za 1 500Kč

Byt je ihned volný. Těším se na osobní prohlídku.

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Bydlení s perfektní dostupností do centra Prahy
 • Veškerá občanská vybavenost v okolí
 • Vybavený byt nábytkem na míru
 • 2 balkony
 • Parkovací stání
 • Nadstandarní úložné prostory
 • Obchod Lidl hned u baráku
 • Park Grébovka hned naproti domu
 • Obchod Lidl
 • Grébovka
 • Zastávka tramvaje Nádraží Vršovice

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím