Pronajato

Pronájem nového bytu 2+kk v novostavbě na Barrandově
Hugo Hasse 1266/2

Pronájem zcela nového bytu v novostavbě o dispozici 2+kk s balkonem v oblíbené lokalitě Prahy 5 v žádaném projektu Kaskády Barrandov v ul. Hugo Hasse. Tento dvoupokojový byt s celkovou podlahovou plochou 55 m2 z čehož 5 m2 tvoří západně orientovaný balkon se nachází ve 3. patře budovy s výtahem.

Jednotka je z větší části vybavena, vyjma pračky popř. TV, k nastěhování vám tedy postačí pouze už jen vaše osobní věci. Úložných prostor je dostatek, vhod přijde i samostatná komora v niž budete mít k dispozici sušičku. Součástí kuchyňské linky jsou spotřebiče zn. Whirpool (indukční varná deska, myčka, el. trouba, digestoř, lednice). V ložnici je dvoulůžko, dále pak skříně jako další úložný prostor. Prostorná koupelna je společně s WC, má k dispozici vanu vč. sprchové zástěny.

Do bytu je přiveden optický kabel, proto internet nebo kabelovou televizi lze řešit u více dodavatelů, záleží pouze který vám vyhovuje nejvíce. Samozřejmostí je společná TV anténa pro celý dům.

Prostředí domu je zcela nové a velmi reprezentativní.

K bytu je možné po dohodě dopronajmout i nadstandardní parkovací stání za cenu 2000 Kč/měs.

V okolí je veškerá občanská vybavenost, kousek to budete mít i do oblíbeného Prokopského údolí, aquaparku, supermarketu Albert nebo na tramvajovou zastávku Sídliště Barrandov.

Nájemné 16 000 Kč + 2 900 Kč měsíční záloha na služby vč. zálohy na elektrickou energii ve výši 600 Kč.

Jednotka je připravena k okamžitému nastěhování. Těším se na osobní prohlídku.

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Bydlení v dobré dostupnosti do centra
 • zcela nový byt
 • Kompletní vybavení 
 • Možnost parkování v podzemních garážích 
 • Nízké provozní náklady
 • Veškerá občanská vybavenost
 • Soukromí a klid
 • Volné ihned
 • Zastávka tramvaje Olgy Scheinpflugové
 • Prokopské údolí
 • Albert

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím