Pronájem nadstandardního bytu 2+kk v prémiovém projektu 4Blok ve Vršovicích
Altajská 1568/4

Pronájem designového bytu v novostavbě o dispozici 2+kk s lodžií a parkovacím stáním v oblíbené lokalitě Prahy 10 - Vršovice v žádaném projektu 4Blok v ul. Altajská. Tento dvoupokojový byt disponuje celkovou podlahovou plochou 55,5 m2 z čehož 5,11 m2 tvoří jihozápadně orientovaná lodžie s krásným otevřeným výhledem, což umocňuje i fakt, že byt je v 6. nadzemním podlaží budovy. Je krásně světlý, pokud by však v bytě na vás bylo světla až příliš, skvěle poslouží venkovní žaluzie ovladatelné na dálku, kterými si budete moc přísun světla regulovat dle libosti. 

Jednotka je kompletně vybavena, k nastěhování vám tedy postačí pouze vaše osobní věci. Veškeré zařízení je navržené renomovaným architektem na míru, promyšlené do posledního detailu. Skvěle jsou řešené úložné prostory, kterých je v bytě více než dostatek, tudíž nemusíte mít strach, pokud máte obsáhlejší šatník. V kuchyni můžete využívat všechny nezbytné spotřebiče včetně designového nábytku s TV v obývacím pokoji. Ložnice je vybavena dvoulůžkem s úložným prostorem, dále pak menším pracovním koutem. Nadstandardní koupelna je přístupna přímo z ložnice a krom prostorné vany vám může posloužit sprchový kout, k dispozici je také toaleta. Nad rámec toho všeho má byt samostatnou místnost pro toaletu, v níž našla své umístění pračka.  

Internet nebo kabelovou televizi je možné sjednat u UPC nebo O2, záleží pouze jaký dodavatel vám více vyhovuje. Samozřejmostí je společná TV anténa pro celý dům, jenž je rozvedena do obou pokojů. 

Prostředí domu je nadstandardní. Kromě non-stop recepce, kolárny, kočárkárny nabízí možnost parkingu pro návštěvy v garáži nebo využití vlastní zahrady v atriu, přístupné pouze pro obyvatele komplexu, kde je příjemné posezení a dětské hřiště.

V okolí je veškerá občanská vybavenost. Od školky, školy, gymnázia, pošty, banky, po veškeré sportovní vyžití. Do 15 min. od bytu dojedete na tenis, squash, k horolezecké stěně, do posilovny, na bazén nebo do sauny. Docházkově jste za chvilku na tramvajové zastávce Koh-i-nor, o kousek dál je obchodní centrum Eden, kde vyřešíte veškeré nákupy. Pro relax se nabízí nedaleký park Grébovka.

Byt je nadčasový a velmi úsporný, nabízí moderní bydlení na perfektním místě, v klidné lokalitě kousek od centra Prahy a všeho, co k běžnému životu potřebuje, přitom umožňuje tolik žádané soukromí, které je v dnešní době k nezaplacení.

Nájemné 35 900 Kč + 3 633 Kč měsíční záloha na poplatky vč. zálohy na elektrickou energii.

Volné od 1.11.2022. Těším se na osobní prohlídku.

 

We are pleased to offer for rent the new design flat 2+kk with balcony in a prime location of Prague 10 Vršovice. The flat is in the desired project 4Blok on the street Altajská. This two-room flat has a total area of 55.5 m2 including 5.11 m2 of a southwest oriented balcony. The balcony has a beautiful open view, which is enhanced because the flat is on the 6th floor of the building. The flat is filled with beautiful and bright natural lighting, but also comes equipped with outdoor blinds that can be used to control the flow of light.

The unit is fully furnished, so you only need to bring your personal belongings. The flat is designed by a renowned architect who considered every detail. There are expertly designed storage spaces, which have more than enough storage in the flat, so you do not have to worry about space. The kitchen has all modern appliances as well as designer furniture throughout the flat, including a TV in the living room. The bedroom is equipped with a double bed with storage space underneath, as well as the desk work area. The flat has a unique design of a guest W/C, with washing machine, accessible from the main room. There is also a private W/C with a standalone shower and separate tub accessible from the bedroom.

Internet and cable TV can be purchased with UPC or O2 whichever company you prefer. There is also common TV antenna for the whole building, which is accessible in both rooms.

The building amenities are the highest standard. In addition to a 24-hour reception, there is a room for bicycles along with visitor parking in the garage. The building has a private garden with a pleasant sitting area and playground in the courtyard accessible only to residents.

There are all civic amenities around schools, post offices, and banks. Within 15 minutes from the flat you can reach tennis and squash courts, a climbing wall, gym, and swimming pool or sauna. You are just a short walk from the Koh-i-nor tram stop, and a little further is the Eden shopping center, where you can do all your shopping. There is beautiful Grébovka park nearby perfect for relaxation.

This unique and very economical flat, offers modern living in a perfect location near the center of Prague. It has everything you need for everyday life, while also allowing you a lot of privacy which is priceless.

The total rent is 35 900 CZK + 3 633 CZK utilities including the deposit for the electricity. 

The flat is ready to move from 1. November 2022, and I look forward to giving you a personal tour.

 

Galerie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Petr Hornát

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Bydlení s perfektní dostupností do centra Prahy
 • Veškerá občanská vybavenost v okolí
 • Kompletně vybavený byt značkovým nábytkem
 • Nízké poplatky
 • Nadstandardní bytový dům
 • Recepce
 • Balkon s krásným výhledem
 • Soukromí a klid
 • Centrum
 • Tramvaj
 • Supermarket

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím