Pronájem, byt 1+kk, Praha 7 - Holešovice, 37 m2
Na Maninách 1424/23

Pronájem hezkého bytu 1+1 v dobře dostupné lokalitě Prahy 7 - Holešovice v ulici Na Maninách. Prostorný byt s podlahovou plochou 37 m2 se nachází ve 4. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. Součástí vybavení je kuchyňská linka se spotřebiči (plynový sporák s pečící troubou, lednice, myčka), dostatek úložného prostoru zabezpečuje prostorná skříň, k dispozici je i postel, takže nájemník nemusí investovat do vlastního nábytku. Koupelna se sprchovým koutem, WC odděleně. Podlahy v bytě jsou plovoucí, v koupelně a na chodbě je dlažba.

Byt prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí. Je velmi klidný, neboť je orientován do vnitrobloku. Okolí netřeba blíže představovat, jednotka se nachází v samém srdci Holešovic. Parkovat je možné na zónách přímo před bytem. K nastěhování je připraven ihned.

Pokud Vám vyhovuje bydlet v tradiční pražšké čtvrti s veškerou občanskou vybaveností, tak mi zavolejte a domluvíme si termín prohlídky. Volné od 1.6.2021.

Klíčové
parametry nemovitosti

  • Bydlení v širším centru Prahy
  • Byt po nákladné rekonstrukci
  • Kompletní vybavení
  • Nízké provozní náklady
  • Veškeré služby v docházkové vzdálenosti
  • Soukromí a klid
  • Metro
  • Tramvaj
  • Supermarket

Galerie nemovitosti

Kontaktujte

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi moje klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřuji prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou jsem před časem založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
mých klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi
Petr Hornát

Zjistěte
o mně více

Jsem Petr Hornát a na realitním trhu působím už od roku 2012.

Do té doby jsem pracoval v bankovním sektoru, kde jsem se denně setkával s bezradnými klienty s žádostmi o hypotéku. Právě zkušenosti mých klientů mě přiměly změnit obor. Chtěl jsem být jiný. Tak jsem zkusil na realitní trh přinést lidské jednání, poctivost a férovost. A vyšlo to.

Za svou dosavadní kariéru jsem prodal nemovitosti v hodnotě stovek milionů korun, za sebou mám stovky spokojených klientů, kteří se ke mně rádi vrací nebo předávají můj kontakt dál. Dokonce jsem si mezi nimi našel i pár velmi dobrých přátel.

Neusnul jsem na vavřínech a neustále se snažím posouvat dál, protože realitní trh se rychle mění. Z toho důvodu jsem také součástí komunity realitních poradců QARA.

Pokud chcete prodat nemovistost a můj příběh vás zaujal, kontaktujte mě. Sejít se můžeme v mé kanceláři nebo kdekoliv u šálku dobré kávy.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím