Pronajato

Pronájem luxusního 3+kk s terasou v Karlíně
Breitfeldova 709/17

Pronájem zcela nového a plně vybaveného luxusního bytu o dispozici 3+kk s terasou ve velmi žádané lokalitě Prahy 8 - Karlín, ulice Breitfeldova. Nadstandardní byt disponuje podlahovou plochou 97 m2 + 35 m2 terasa a nachází se ve 7. nadzemním podlaží 4. etapy žádaného projektu Port Karolína. Součástí vybavení je na míru zhotovená kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (sklokeramická varná deska, pečící a mikrovlnná trouba, lednice a myčka). Dvě koupelny s podlahovým vytápěním (jedna s vanou a WC, druhá se sprchovým koutem a WC). Byt má ještě jedno samostatné WC. Podlahy v bytě jsou velmi kvalitní dřevěné, v koupelnách a na WC je dlažba. Dostatek úložného prostoru zabezpečují veškeré skříně zhotovené na míru, které jsou v prostorné šatně. Součástí vybavení je pračka a sušička, dále pak dvoulůžka v ložnicích a další nábytek jako sedací souprava, křesla, židle. V suterénu domu budete moci využívat komfortní sklep o velikosti 5 m2 a velké invalidní parkovací stání, další parkovací stání je možné si dopronajmout. 

Byt je orientovaný na východ a sever. Okna jsou vybavena elektrickými předokeními žaluziemi.

Okolí je velmi klidné s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti (metro i tramvaj Křižíkova, Albert, Lidl, Billa, restaurace, bistra nebo oblíbená cyklostezska podél Vltavy). Cena nájmu 55 000 Kč + 5 000 Kč záloha poplatky + přepis elektroměru. 

Pokud vám vyhovuje bydlet v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností, zavolejte mi nebo napište a byt vám osobně ukáži. Volné od 1. září 2023.

 

English:

For rent, fully equipped luxury apartment with a layout of 3+kk and a terrace in the highly sought-after Prague 8 - Karlín area, on Breitfeldova Street. This exceptional apartment boasts a floor area of 97 m2 plus a 35 m2 terrace and is situated on the 7th floor of the 4th stage of the coveted Port Karolína project. The customized kitchen unit comes complete with built-in appliances (glass-ceramic hob, oven, microwave, refrigerator, and dishwasher). There are two bathrooms with underfloor heating (one with a bathtub and toilet, the other with a shower and toilet). Additionally, the apartment features a separate WC. The floors in the apartment are of high-quality wood, while the bathrooms and WC have tiled floors. Ample storage space is provided by tailor-made closets, notably in the spacious walk-in closet. The equipment includes a washer and dryer, as well as double beds in the bedrooms and additional furnishings like a sofa set, armchairs, and chairs. In the basement of the building, you will have access to a comfortable 5 m2 cellar, as well as a large handicapped parking space; an additional parking space can be rented.

The apartment faces east and north, with windows equipped with electric external blinds.

The neighborhood is very tranquil, with all necessary amenities within walking distance (Křižíkova metro and tram station, Albert, Lidl, Billa supermarkets, restaurants, bistros, and the popular cycling path along the Vltava river). Rental price is 59,000 CZK + 5,000 CZK utility deposit + electricity meter transfer fee.

If you are interested in residing in a peaceful area with all amenities at hand, please call or write to me, and I will personally show you the apartment. Available from September 1st, 2023.

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

  • Žádaná lokalita poblíž centra Prahy
  • Veškerá občanská vybavenost v okolí
  • Zcela nový, kompletně vybavený byt
  • V ceně garážové invalidní stání a sklep 5 m2
  • Recepce
  • Nízké poplatky
  • Metro
  • Cyklostezka
  • Centrum

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím