Prodej bývalé trafostanice na pozemcích o velikosti 459 m2 na Praze 4
Mařatkova 991/5

Investiční příležitost pro ty, kteří hledají místo pro výstavbu budovy podle vlastních představ. Poloha je vhodná pro podnikatelskou činnost, takže nabídka by vás mohla zajímat pokud jste např. lékař, zubař, veterinář nebo firma, která potřebuje vlastní zázemí a nechcete již platit nájem někomu jinému. Místo je doslova ideální pro výstavbu budovy, ve které můžete skloubit své podnikání i s bydlením. 

Na pěti pozemcích o celkové výměře 459 m2 aktuálně stojí budova bývalé trafostanice s třemi garážemi se zastavěnou plochou 159 m2, určená dle potřeby k rekonstrukci, přestavbě nebo demolici. Dle platné územně plánovací informace může Váš záměr počítat s výstavbou celkové podlahové plochy 360 m2, a to až do třech podlaží. Objekt je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, elektřinu i plyn.

Vaši klienti budou moci kdykoli pohodlně zaparkovat na přilehlém parkovišti. Tato lokalita disponuje velmi dobrým spojením do centra města, které zabezpečují pravidelné linky autobusů městské hromadné dopravy z 50 m vzdálené zastávky Sídliště Lhotka. O potenciální klienty nebudete mít nouzi, ulice Mařatkova je totiž na okraji zástavby panelových domů. 

Přijdete si zde na své i v případě, pokud by vám vyhovovala lokalita pro výstavbu rodinného domu. Využití tohoto potenciálu je veliký a zcela na vás.

Pokud Vás tedy objekt zaujal, kontaktujte mne a domluvíme se na osobní prohlídce.

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

  • Poloha s výborným napojením na centrum města
  • Možnost vystavit až do třech podlaží
  • Možnost vystavit až 360 m2 podlahové plochy
  • Celkem 459 m2 pozemku
  • Přilehlé parkoviště
  • Ihned k dispozici
  • Zastávka autobusu
  • Centrum
  • Metro

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím