Prodej stavebního pozemku 1073 m2 s převzetím hypotéky s úrokem 2,39 % do listopadu 2025
Ke Koblasovně, Babice u Říčan

U této nabídky je možné převzít hypoteční úvěr s úrokovou sazbou 2,39 % a měsíční splátkou 15 246 Kč, která je garantována až do listopadu roku 2025. Celkový zůstatek hypotečního úvěru činí cca 3,6 mil. Kč. Hypoteční úvěr lze převzít i v případě, že potřebujete více prostředků. Jednoduše dofinancujete rozdíl, který vám schází, ale již za aktuálních úrokových sazeb.

Prodej stavebního pozemku v klidné a atraktivní lokalitě Babice u Říčan. Tento pozemek o rozloze 1073 m2 je ideálním místem pro vaši budoucí rodinnou rezidenci. Zajímavý může být i pro investory, popř. stavební firmy. Díky svým nadstandardním parametrům totiž nabízí možnost výstavby rodinného domu o více bytových jednotkách, které lze prodat.

Jedním z klíčových atributů tohoto pozemku je, že je zcela rovinatý, díky čemuž získáte variabilitu budoucí stavby. Jistě uvítáte i klid, který lokalita nabízí, stejně jako blízkost lesa, kam můžete chodit každý den na procházky.

Další výhodou tohoto pozemku je dostupnost inženýrských sítí. Na hranici pozemku je vodovod, kanalizace i elektřina, což zaručuje komfortní bydlení a snadnou realizaci všech vašich stavebních plánů. 

Příjezd k pozemku je řešen po obecní komunikaci. 

V souladu s územně plánovací informací je na tomto pozemku možné vybudovat rodinný dům o jedné či více bytových jednotkách. Maximální povolená zastavěnost objektu činí 250 m2 bez zpevněných ploch. Koeficient zeleně činí 60 % z celkové plochy pozemku a vystavět můžete přízemí + podkroví, přičemž stavba může dosáhnout výšky 9 metrů.

Babice u Říčan si vás jistě získají nejen překrásným rybníkem, který se nachází v samém srdci obce, ale hlavně svou polohou. Dopravní dostupnost je v nich opravdu perfektní, pouhých pár minut vás bude dělit od Říčan a za zhruba 40 minut se dostanete do centra Prahy. Autobusové linky nabízí přímé spojení na stanici metra A Depo Hostivař. Díky tomu budete mít hlavní město na dosah a zároveň si budete moci užívat benefity této klidné lokality. V Babicích vám bude k dispozici nová základní škola, školka, soukromá škola Open Gate, sportovní areál, ale také kavárna, restaurace a spousta dalších zajímavých míst.

Pokud máte zájem o další informace či osobní prohlídku tohoto pozemku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškeré podrobnosti, včetně celé územně plánovací informace. Toto je jedinečná příležitost pro vás, pokud hledáte místo, kde si postavíte dům podle vlastních představ nebo zajímavou investiční příležitost. 

 

 

Galerie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Petr Hornát

Klíčové
parametry nemovitosti

 • stavební pozemek 1 073 m2
 • vodovod, kanalizace, elektřina
 • příjezd po obecní komunikaci
 • rodinný dům o jedné nebo více bytových jednotkách
 • zastavěnost až 250 m2 - bez zpevněných ploch
 • Koeficient zeleně min. 60 %
 • povolená výška domu 9 metrů
 • veškerá občanská vybavenost v obci 
 • možnost převzetí hypo. úvěru se sazbou 2,39 %
 • Škola, školka
 • Říčany
 • Praha - centrum

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím