Prodej, rodinný dům, Měchenice, 120 m2
M. J. Hurta 52

Prodej rodinného domu s dispozicí 4+1 se zahradou ve velmi žádané lokalitě Prahy - západ v obci Měchenice. Podlahová plocha obou podlaží činní 120 m2. Dům je postaven na rovinatém pozemku o rozloze 466 m2 z toho zastavěná plocha je 77 m2.
 
Objekt je rozdělen do dvou podlaží - v přízemí se nachází prostorná předsíň se vstupem do obývacího pokoje jenž je harmonicky propojen s kuchyní a verandou, ze které je přímý vstup na zahradu. Součástí prvního podlaží je rovněž koupelna se sprchovým koutem, WC a technická místnost. Druhé podlaží disponuje třemi ložnicemi z nichž jedna má terasu orientovanou do zahrady a druhá balkonem orientovaným do ulice, dále je zde k dispozici druhá koupelna. Dům disponuje půdním prostorem o velikosti 50 m2, který současným majitelům slouží jako úložný prostor. 
 
Vytápění a ohřev vody zabezpečuje elektrokotel popř. litinová kamna, která jsou v obývacím pokoji.
 
Přímé sousedství lesa vytváří neopakovatelnou oázu klidu a soukromí. Na zahradě rostou rajčata, papriky a další druhy zeleniny. Pro uskladnění zahradních pomůcek slouží nově vybudovaný zahradní domek. Pozemek umožňuje pakrování pro jeden automobil.
 
Dostupnost do Prahy je vynikající! Krom vlaku lze využít autobusové spojení, kterým jste za cca 25 min. na Smíchovském nádraží. 
 
Koupi lze financovat hypotečním úvěrem se kterým Vám rádi pomůžeme. 
 
Pokud hledáte bydlení v klidu v sousedství lesa a zároveň chcete mít Prahu v dobré dostupnosti, ozvěte se mi a já Vám rád dům ukáži. 

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Pozemek 466 m2
 • Obytná plocha 120 m2
 • Parkování na pozemku
 • Dispozice 4+1
 • 2 koupelny
 • Zahrada
 • Přímé sousedství lesa
 • Soukromí a klid
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Smíchovské nádraží
 • Vlak
 • Obchod

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím