Prodej, rodinný dům, Osnice, 180 m2
Šeříková 519

Prodej dvoupodlažní dřevostavby rodinného domu o dispozici 5+1 s garáží o užitné ploše 180 m2 v žádané lokalitě Jesenice - Osnice v ulici Šeříková.

Objekt koulaudovaný v roce 2009 je postaven na mírně svažitém pozemku o velikosti 685 m2, přičemž zastavěná plocha činní 98 m2.

Dispoziční řešení je velmi praktické. Přízemí domu disponuje předsíní, ze které je vstup do prostorného obývacího pokoje, jenž je propojen s kuchyní, a ze kterého je přímý vstup na terasu a zahradu domu, na stejném podlaží je také koupelna s WC a technická místnost.  Po dřevěném shodišti vysoupáte ke čtyřem ložnicím a hlavní kouplelně. První dvě ložnice jsou v mezipatře, ideální pro dětstké pokoje popř. jeden z nich může sloužit jako velmi komfortní pracovna, další dvě ložnice s koupelnou jsou o stupínek výše. Nejvýše je ještě půda, kterou můžete využívat například k uskladování sezóních věcí. Velmi důležitý úložný prostor je v objektu řešen výborně, kromě půdy dům disponuje komorou a mnoštvím vestavěných skříní.

Topení a ohřev vody je řešeno plynovým kotlem, tužíž celkové náklady se vyvýjejí pouze a jen podle skutčné spotřeby. Na zahradě je automatické zavlažování, tudíž se vůbec neumusíte starat a kropení zahrady. V obci je výborná občanská vybavenost, cesta do sousední Jesenice nepřekročí 5 min. automobilem. Jedná se o krásnou lokalitu jenž nabízí dostatek klidu a soukromí. 

Pokud Vám tedy vyhovuje bydlení v klidné lokalitě s vlastní zahradou a perfektní dostupností do Prahy, neváhejte mne kontaktovat a domluvte si prohlídku. Budu se těšit.

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Pozemek 685 m2
 • Obytná plocha 180 m2
 • Garáž
 • Dispozice 5+kk
 • 2 koupelny
 • Nízkoenergetický
 • Zahrada
 • Soukromí a klid
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Letiště
 • Metro
 • Zastávka autobusu

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím