Prodej novostavby rodinného domu se zahradou v Kamenici, 25 min. od centra Prahy
Ostrovní 1491

Pokud jste rodina nebo ji v dohledné době chystáte a máte rádi zeleň, rybníky a klid, ale přesto potřebujete mít Prahu na dosah, mám pro Vás nový domov.

Nabízíme k prodeji čerstvě zkolaudovaný dům v jedné z nejžádanějších lokalit na Praze-východ. Kamenice se zachází 25 minut jízdy autem od centra Prahy a je proslulá všudypřítomnou zelení a mimořádně komplexní občanskou vybaveností, kterou od domu máte v pěší dostupnosti.  

Dvoupodlažní dům je postaven na pozemku velikém 999 m2 a dispozice 4+kk o podlahové ploše 147 m2 + 36 m2 garáž napovídá, že je naprosto ideální volbou pro čtyřčlennou rodinu. Není ani moc velký, ani malý, je opravdu tak akorát a při jeho stavbě se myslelo na detaily. Dominantou prvního podlaží je prostorný obývací pokoj s přípravou pro kuchyňský kout s ostrůvkem, ze kterého je přímý vstup na západně orientovanou terasu a zahradu. Přes chodbu se dostanete do ložnice, ze které je také vstup na terasu. Ta navíc disponuje vlastní koupelnou s vanou a WC a nadstandardním úložným prostorem v podobě šatny. Příjemným bonusem prvního podlaží je pracovna, vhod přijde i komora pod schodištěm, kam uschováte spoustu potřebných i nepotřebných věcí a v neposlední řadě WC s umyvadlem v technické místnosti, které mohou využívat třeba vaši hosté. Po schodech vystoupáte do patra, kde jsou dva téměř totožné pokoje, oba mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Potenciál do budoucna skrývá střecha garáže a obývacího pokoje, přístupná z jednoho z pokojů, na niž může být vybudována terasa o velikosti 80 m2.

Dům je nový, velmi úsporný, což deklaruje en. třída sk. B. Jistě oceníte podlahové vytápění, které je rozvedené po celé jeho podlahové ploše. Ohřev vody pak zabezpečuje el. boiler se zásobníkem na 120 litrů.

Zahrada nabízí velké soukromí, její větší část je orientována na západní stranu a navíc je dostatečně prostorná pro vybudování bazénu popř. pěstování ovoce, zeleniny nebo bylinek! Vody je dost, zabezpečuje ji svod dešťovky do nádrže o objemu 6 kubíků.

Pokud máte více aut nevadí, do garáže se vejdou dvě, další dvě zaparkujete na vlastním pozemku před domem! Dům je opravdu dobře promyšlen, budete řešit pouze detaily dle individuálních potřeb.

Co však řešit nikdy nebudete je jeho umístění. V rámci obce Kamenice se jedná o opravdu unikátní místo, které nabízí jak absolutní klid a soukromí, tak veškerou občanskou vybavenost v pěší dostupnosti. Pouze 5 min. chůzí se nachází školka, škola, autobusová zastávka, zdravotní středisko, Billa, cukrárna, restaurace, městský úřad, ale také les a rybník. Pokud máte rádi golf v nedalekém Štiříně jste za 5 min. autem nebo v Nebřenicích, kde vzniká nový projekt OAKS Prague jste za 10 min. Lokalita je to opravdu výjimečná, bez jakéhokoliv kompromisu!

Zavolejte nebo napište, ať vám tato možnost neunikne.

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Novostavba 
 • Garáž pro 2 automobily
 • Podlahové vytápění
 • Soukromí a klid
 • Veškerá občanská vybavenost
 • Bydlení u zeleně
 • Energetická tř. sk. B
 • Vlastní boiler na ohřev vody
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Praha - centrum
 • Billa
 • Školka/škola
 • Les/rybník

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím