Prodej hezkého domu 3+1 se zahradou a pozemkem 367 m2 10 min. od Žatce
Měcholupy u Žatce 115

Tato nabídka by vás mohla zajímat, pokud uvažujete o přesunu z bytu do menšího domu, popřípadě pokud toužíte po hezkém a klidném místě k rekreaci.

Obec Měcholupy se nachází pouhých 8 km od města Žatec a 45 minut od pražského Zličína.

Dům, který si zde můžete pořídit, má dispozici 3+1 s podlahovou plochou 91 m2 a stojí na pozemku o celkové velikosti 367 m². Nemovitost je po částečné rekonstrukci ve velmi dobrém a udržovaném stavu, který vám umožní okamžité nastěhování.

Vytápění je řešeno plynovými waw. Ohřev vody zabezpečuje elektrický boiler. Okna jsou plastová.

Velký potenciál se skrývá v možnosti dostavby obytného podkroví, které je jednoduše přístupné po schodišti z chodby domu. Tento prostor je aktuálně využíván jako půda. Dům je navíc z poloviny podsklepen, což můžete využít např. pro uskladnění potravin, sezónních věcí atd.

Pozemek má jihovýchodní orientaci, což vám zajistí dostatek slunce po celý den. Volný čas vám zpříjemní zahradní domek s kuchyní a také kvalitní pergola, kterou jistě uvítáte pro letní grilování s přáteli. Potěší vás určitě i bazén.

Obec Měcholupy má bezmála 1000 obyvatel a najdete tu doslova vše potřebné: školu, školku, autobusovou, ale i vlakovou zastávku, potraviny, poštu, a také cukrárnu, hospodu a fotbalové hřiště. A pokud by vám to bylo málo, tak v 10 minut vzdáleném Žatci naleznete i nové koupaliště, sportoviště nebo například chmelařské muzeum.
Za většími nákupy sem můžete vyrazit do Tesca, Lidlu, Kauflandu nebo do Penny.

Dům si můžete prohlédnout z pohodlí vašeho domova skrze virtuální prohlídku, kterou jsme připravili na našem webu www.hornatreality.cz a pokud si myslíte, že by pro vás mohl být tento dům tím pravým, tak nám zavolejte a můžeme se domluvit na osobní prohlídce.

 

Galerie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Petr Hornát

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Pozemek 367 m2
 • Zahrada s pergolou 
 • Udržovaný dům
 • Soukromí a klid
 • Bazén
 • Potenciál v dostavbě podkroví
 • Vlastní boiler na ohřev vody
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Potraviny
 • Žatec
 • Praha - Zličín

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím