Prodej výjimečného domu s vinným sklípkem a rozsáhlými pozemky 13ha
Kračín 17, Tis u Blatna

Pokud hledáte něco jedinečného, tak jste tady správně. Jen velmi těžko budete hledat na trhu podobnou nemovitost, která by se této vyrovnala. Dům s rozsáhlými pozemky si nyní můžete pořídit v obci Kračín, která leží 100 km od Prahy, 57 km od Plzně a 44 km od Karlových Varů.

Objekt byl využíván příležitostně, majitel na nemovitosti vůbec nešetřil a pečlivě ji udržoval, proto je teď 100% připravená pro vás. Vše je jako nové, a tak se stačí už jen nastěhovat! Nabídce určitě neodoláte, pokud toužíte po místu, kde budete moci relaxovat a užívat si okolní přírody nebo třeba i farmařit.

Dům o dispozici 4+kk se stylovým vinným sklípkem, prostornou společenskou místností je v perfektním technickém stavu. Je po kompletní rekonstrukci, která byla provedena s citem tak, aby byly zachovány původní venkovské prvky. V kuchyni, která je spojena s obývacím pokojem, najdete všechny potřebné spotřebiče. V prostorné koupelně je vana, sprchový kout a WC. Budova je vytápěna moderním kotlem se zásobníkem na uhelné brikety. Vhod jistě přijde i krb, který je umístěn v obývacím pokoji.

V suterénu byl vybudován stylový vinný sklípek, kde vám příjemnou atmosféru navodí nejen konzumace dobrého vína, ale i původní zděné klenby.

Velký potenciál se skrývá ve skvěle přístupné obří půdě o rozloze 150 m2, na které lze vybudovat obytné podkroví s několika pokoji, popř. půda může dále sloužit k uskladnění věcí. O další bytovou jednotku lze dům rozšířit v případě úpravy společenské místnosti, která má 57 m2. Aktuálně v ní najdete technické umyvadlo a samostatné WC. Na společenskou místnost dále navazuje dílna do které se vešel i kotel.

Kamerový systém hlídá mírně svažitou zahradu o velikosti více jak 3 000 m2, kde se nachází zahradní domek s venkovní kuchyní a udírnou, který úplně vybízí k posezení s přáteli. Dále se zde nachází nově postavená stodola o velikosti 120 m2. Stodola je vhodná pro uskladnění techniky nebo případně může sloužit i jako velká garáž. Stodola disponuje další pochozí půdou, na kterou se komfortně dostanete po kovových schodech. Zahradu také zdobí vzrostlé ořechy a další stromy.

Velkým benefitem nemovitosti je možnost nákupu přímo navazujících polí o rozloze více jak 13 hektarů. Pole jsou vedeny jako orná půda a travní porost. Momentálně jsou pronajaté, ale vy je můžete využít dle své potřeby. Nabízí se chov koní nebo pastviny.

Nabízíme vám rovnou dvě varianty prodeje:

V případě zájmu o koupi domu se zahradou vč. polností je cena 18 987 000Kč.                

V případě zájmu o koupi domu se zahradou je cena 12 987 000Kč.          

Dům si můžete prohlédnout z pohodlí vašeho domova skrze virtuální prohlídku, a pokud si myslíte, že by pro vás mohl být tím pravým, tak se ozvěte a domluvíme na osobní prohlídce.

Galerie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Petr Hornát

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Pozemek 3 194 m2
 • Užitná plocha domu 202 m2
 • Vinný sklípek, zahradní domek a stodola
 • Potenciál se krývá v obřím podkroví
 • Kamerový systém a alarm v domě
 • Moderní kotel se zásobníkem na brikety
 • Možnost dokoupení pozemků o velikosti 13ha
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Praha
 • Plzeň
 • Karlovy Vary

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím