Prodej jednoho z největších pozemků na českém realitním trhu o velikosti 48ha
Jakubov u Vojkovic Karlovarský kraj

TOUŽÍTE PO VLASTNÍ FARMĚ? CHCETE OCHRÁNIT SVÉ PENÍZE PŘED INFLACÍ?

Nabízíme vám prodej obrovského pozemku o celkové velikosti až 48 hektarů, nacházejícího se v katastrálním území Jakubov v okrese Karlovy Vary

Vstupte do světa neopakovatelných investic a získejte ojedinělý územní celek s ohromujícím potenciálem!

Tento obrovský kus půdy se rozkládá mezi Doupovskými lesy a řekou Ohře v podhůří Krušných hor. Vzdálenost k pozemkům z Prahy je 120 km, z Plzně 90 km a z Karlových Varů 20 km.

Naše nabídka zahrnuje:

Pozemek A - 4 rybníky, sady a pastviny o celkové výměře 28 ha, které nabízejí neomezené možnosti chovu ryb, sportovního rybolovu a chovu ovcí a skotu.

Pozemek B - ovocné sady a pastviny o celkové ploše 20 ha s více jak 700 vzrostlými ovocnými stromy. Jde o vynikající příležitost pro rozvoj zemědělských bio projektů.

K pozemkům se pohodlně dostanete po 1,5 km dlouhé, veřejné a zpevněné cestě z obce Jakubov. Pozemek A přímo sousedí v horní hranici s Vojenským újezdem Hradiště a spodní hranici pozemku B tvoří řeka Ohře. Na pozemcích je možné umístit stavby související zemědělskou činností. Přípojku k elektrické energii lze zřídit u pozemků A i B.

Cena pozemků je vypočtena následovně:

 • TPP           40Kč/m2
 • Sady        100Kč/m2
 • Rybníky   350Kč/m2

Zakoupit si tyto pozemky máte možnost ve třech variantách:

1/ Zakoupit pozemek A o velikosti 28 hektarů, zahrnující 4 rybníky, sady a pastviny. Tato varianta vám nabízí široké spektrum možností za cenu 24.054.140Kč.

2/ Zakoupit pozemk B o velikosti 20 hektarů, zahrnující sady a pastviny. Tato varianta vám poskytne dostatečný prostor pro realizaci vašich investičních snů za cenu 17.847.960Kč.

3/ Zakoupit oba pozemky o velikosti 48 hektarů. Tato možnost vám zajistí naprostou svobodu a veškerý potenciál této pozemkové rozlehlosti. Cena za pozemky A i B je 41.902.100Kč.

Pokud máte zájem o bližší informace nebo prohlídku tohoto unikátního územního celku, obraťte se na nás. Jsme vám k dispozici a rádi vám poskytneme další podrobnosti. 

Nezmeškejte tuto výjimečnou příležitost k investování!

 

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Jeden z největších pozemků na trhu
 • Rybníky, sady a pastviny
 • 4 krásné rybníky
 • Příjezd k pozemkům je po zpevněné cestě
 • Možnost zřízení přípojek k elektrické energii
 • Možnost umístění staveb související se zemědělskou činností
 • 3 varianty prodeje
 • Ojedinělá investiční příležitost
 • Praha
 • Plzeň
 • Karlovy Vary

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím