Prodej loftu 2+1 s galerií o užitné ploše 80 m2 přímo u metra Palmovka
Novákových 1817/30a

Pokud hledáte bydlení v širším centru Prahy nebo hledáte zajímavou investici v neustále se rozvíjející lokalitě, máme pro vás prostorný, loftový byt o dispozici 2+1 s galerií, který má rozhodně velký potenciál využití.

Za 3 minuty chůzí se dostanete k zastávce metra i tramvaje Palmovka, odkud to 6 minut metrem trvá přímo do centra Prahy. Palmovka je lokalita, která začíná být velmi atraktivní a v budoucnu ji dostihne modernizace podobná sousedícímu Karlínu. Jedná se o lokalitu s vynikajícím spojením nejen do centra města, ale je rovněž tramvajovým uzlem i do ostatních částí Prahy. Z pohledu komfortu pražské hromadné dopravy bude Palmovka jen těžko hledat konkurenta. Nedaleko bytu v docházkové vzdálenosti najdete obchody jako Billa, Albert, restaurace, pekárnu, řeznictví, školu, školku, lékaře, poštu, banku, sportoviště, fitness zkrátka vše, co k běžnému životu potřebujete. Podobně je to také s pracovními možnostmi, nedaleko totiž sídlí mezinárodní firmy jako např. J&T, Huajie. V Karlíně pak Deloitte, Kooperativa, Allianz a další. Pokud máte rádi relax a pohyb po cyklostezce, přijdete si zde na své též. Pár minut vzdálený populární projekt Dock bezprostředně sousedí s oblíbenou cyklostezkou, po které se dostanete podél Vltavy do Troji a dále, a nebo opačným směrem do oblíbeného Karlína nebo Náplavku.

Loftový byt má užitnou plochu 80 m2 a nachází se ve 2. podlaží bytového domu s výtahem. Dispozičně je řešen velice prakticky. Skládá se ze vstupní předsíně, na kterou navazuje koupelna se sprchovým koutem, jejíž součástí je WC. Dále z chodby vstoupíte do kuchyně. Moderní kuchyňská linka je vybavena značkovými spotřebiči a praktickým barem. Po schodech se dostanete do galerie s výškou stropu 215 cm, která může sloužit ideálně jako pracovna, a nebo také jako obývací pokoj. Součástí ložnice je velkorysá šatna s komfortním úložným prostorem, a také vestavná skříň, která je vyrobena na míru do prostoru pod druhým schodištěm vedoucím do patra s výškou stropu 215 cm, které lze využít jako druhá ložnice. Tak jak byt využijete je samozřejmě na vás, ale jeho variabilita je obrovská.

Západní orientace vám zajistí dostatečný přísun světla. Dům je z roku 2007 a disponuje světlými širokými chodbami a zeleným vnitroblokem. Je ve velmi dobrém stavu a aktuálně nejsou třeba žádné rekonstrukce. Hospodaření SVJ je přebytkové a bez úvěrů.

Měsíční náklady jsou příznivé, dělají 3 450 Kč + spotřeba elektřiny. Energetická náročnost domu je ve sk. C.

Palmovka je lokalita, která má rozhodně potenciál. Z hlediska komfortu bydlení má už nyní co nabídnout a s ohledem na další rozvoj ji čeká slibná budoucnost.

Pokud vás tedy toto moderní bydlení zaujalo, tak se mi ozvěte a domluvíme se na osobní prohlídce.

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Osobní vlastnictví
 • Moderní bydlení
 • Zajímavá investice v rychle se rozvíjející lokalitě
 • Nízké provozní náklady
 • Možnosti sportovního vyžití
 • Skvělá dostupnost do centra města
 • Veškerá občanská vybavenost
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Zastávka metra Palmovka
 • Cyklostezka
 • Palladium

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím