Prodej domu s krásným výhledem v Ondřejově na Praze - východ
Na Křížku 181

Pokud hledáte dům, který je dostatečně velký pro vaši dvougenerační rodinu nebo jej chcete využívat například i jako sídlo pro vaši firmu, a stále chcete být obklopeni krásnou přírodou, ale přesto potřebujete mít Prahu na dosah ruky, tento by pro vás mohl být ten pravý.

Nabízím k prodeji opravdu velký dům v malebné lokalitě Ladova kraje na Praze-východ. Obec Ondřejov je vzdálena 30 minut jízdy autem od Prahy a je známa malebnou přírodou v kombinaci s komplexní občanskou vybaveností, kterou máte od domu v pěší dostupnosti.

Čtyřpodlažní dům je postaven na mírně svažitém pozemku velikém 1412 m2 (vč. zastavěné plochy) a disponuje dvěma bytovými jednotkami o dispozici 2+1 z nichž každá má podlahovou plochu 110 m2. Velkým bonusem je podkroví, ve kterém lze vybudovat další jednotku o stejné velikosti. Dům je ze ¾ podsklepen a i tento suterénní prostor může najít své využití v podobě dílny popř. skladu.

Vytápění je v současné době řešeno tuhými palivy, brzy jej však nahradí velmi úsporné tepelné čerpadlo, jehož instalace proběhne v horizontu týdnů. Voda je ze studny, obecní vodovod je však na hranici pozemku a připojení není problém. Její ohřev zabezpečují dva elektrické boilery.

Dům je umístěn na kopci, ze kterého je opravdu ten nejkrásnější výhled do okolní krajiny. Zahrada nabízí dostatek soukromí a je opravdu prostorná, je na ni dostatek místa např. pro pěstování ovoce nebo zeleniny. Nechybí ani bazén, který je umístěn v její horní části. Součástí je i stavba, kterou lze předělat na garáž.

Občanská vybavenost je komplexní. V Ondřejově najdete vše, co k běžnému životu potřebujete a od domu to budete mít docházkově. Pouze 5 min. chůzí se nachází školka, škola, autobusová zastávka, lékař, zubař, lékárna, pošta, pizzeria, potraviny Flop. Autobusem se dostanete přímo na metro Háje. Využít lze i spoj přes vlakové nádraží v nedalekých Strančicích, ze kterého jezdí vlaky v půlhodinových intervalech směr Praha nebo opačně na Sázavu. Kraj je díky své malebné přírodě a nekonečným množstvím cyklostezek velmi oblíben pro cykloturisty. Neméně populární je i pro houbaře.

Pokud tedy hledáte bydlení jenž můžete spojit s podnikáním a navíc u toho být v krásném prostředí, tak mi zavolejte nebo napište, ať vám tato možnost neunikne.

 

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Krásný výhled
 • Bazén
 • Velký pozemek 
 • Okolní příroda
 • Vytápění tepelným čerpadlem
 • Veškerá občanská vybavenost
 • Bydlení u zeleně
 • 2x boiler na ohřev vody
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Škola/školka
 • Praha
 • Lékař

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím