Prodáno

Prodej dřevostavby rodinného domu 4+1 se zahradou v Kolovratech
Levandulová 571/6

Pokud jste rodina, anebo se jí teprve chystáte založit, tak by vás tato nabídka mohla zajímat. Na klidném okraji Prahy v části Kolovraty v ulici Levandulová vám nabízím ke koupi dřevostavbu rodinného domu o dispozici 4+1 s garáží, který stojí na pozemku o celkové ploše 318 m2 (zastavěná plocha 163 m2 + zahrada 155 m2) 

Dům má 2 podlaží a jeho čistá podlahová plocha činí 132,5 m2 (1. NP 83,9 m2 a 2. NP 48,6 m2) plus 16 m2 garáž. Terasa se zahradou, která navazuje na obývací pokoj má 155 m2, což je ideální na její údržbu, ale zároveň je dostatečně velká, aby se na ni vešla pergola s posezením, bazén nebo zahradní domek. V přední části domu je ještě přístřešek pro venkovní parking jednoho automobilu.

Dispozice je velmi praktická. V 1. NP je zádveří, předsíň, obývací pokoj, samostatná kuchyň, ložnice s šatnou, koupelna s vanou, WC a velká komora, která může případně sloužit jako další pokoj. Ve 2. NP jsou 2 pokoje, koupelna se sprchovým koutem a galerie, ze které si můžete udělat například kancelář.

Nemovitost je velmi dobře udržovaná bez nutnosti větších zásahů. Zkrátka můžete rovnou bydlet.

Na podlahách jsou koberce ve všech pokojích kromě obývacího, kde je plovoucí podlaha. V kuchyni, koupelnách, předsíni, komoře a na WC je dlažba. Okna jsou plastová. Vytápění a ohřev vody zabezpečuje plynový kondenzační kotel. En. třída sk. D.

Kolovraty se pyšní vynikajícím spojením do centra Prahy. Vlaky jezdí zhruba každých 15 min. a na pražském Hlavním nádraží jste za 24 min. Ještě o několik min. kratší to budete mít do Vršovic. Kousek od domu je mateřská a základní škola, lékař, dětské hřiště, koupaliště, potraviny, restaurace, pošta atd. A pokud by vám tu přeci jenom něco chybělo, tak za pár minut se dostanete do sousedních Říčan, anebo opačným směrem do Uhříněvsi.

Dům si můžete prohlédnout z pohodlí vašeho domova skrze virtuální prohlídku, kterou najdete na našem webu www.hornatreality.cz a pokud si myslíte, že by pro vás mohl být tím pravým, tak se ozvěte a domluvíme na osobní prohlídce.

 

Galerie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Petr Hornát

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Pozemek 342 m2
 • Udržovaný dům
 • Dřevostavba
 • Dispozice 4+1
 • Zahrada 
 • Garáž a parkování pro druhé auto před domem
 • Vynikající dostupnost do centra Prahy
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Vlakové nádraží
 • Praha hlavní nádraží
 • Škola, školka

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím