Prodej velmi udržované chaty nedaleko Prahy
Měchenice 51

Relax, klid, odpočinek a skvělé zázemí, to vše vám nabídne velmi udržovaná, vybavená chata, kterou si nyní můžete pořídit.

Chata se nachází na hezkém místě na konci chatové zástavby v obci Měchenice, pouhých 15 min. jízdy autem od Prahy, 2 km od vlakové zastávky a 1 km od vodní nádrže Vrané.

Chata je postavena na vlastním pozemku o velikosti 381 m2, z toho zastavěná plocha je 59 m2. K chatě se dostanete po zpevněné komunikaci. Obvodová konstrukce chaty je zděná, k chatě je dodělán přístavek v podobě dřevěné verandy. V prvním podlaží je venkovní sprcha. Z venkovní verandy budete mít přístupný sklep, dílnu s úložným prostorem a WC. Ve druhém, obytném podlaží je prostorná veranda, kuchyně, pokoj a koupelna se sprchovým koutem. Ve třetím podlaží jsou tři pokoje a terasa s hezkým výhledem.

Součástí prodeje chaty je i její kompletní vybavení.

Vzhledem k dispozici 4+1 je obytný prostor chaty ideální i pro rodinu s dětmi. V kuchyni naleznete malou linku. Pokoje disponují přípojkami na TV.

Elektroinstalace je nová. Voda je do chaty přivedena v zámrzné hloubce z vlastní studny. Teplou vodu zajišťuje bojler umístěný v koupelně. Na podlahách jsou lina, v koupelně je dlažba. Okna chaty jsou nová plastová, pouze v kuchyni a v pokoji jsou okna dřevěná. Odpad je řešen septikem. Teplo zajišťují kamna. Střecha je plechová.

Na pozemku se nachází udržovaná zahrada, o kterou současný majitel velmi dobře pečuje.

Dále zde budete mít k dispozici garáž, která nyní slouží jako sklad.

Celkový stav nemovitosti je velmi dobrý, pečlivě udržovaný a čistý, což ji umožňuje ihned bez dalších investic začít užívat.

Hypoteční úvěr je možný pouze se zástavou jiné nemovitosti.

V okolí chaty jsou pěkné lesy ideální na procházky a houbaření. Nedaleká vodní nádrž Vrané vybízí k vodním sportům a rybaření. V Měchenicích najdete úřad, pekárnu, samoobsluhu, cukrárnu, tenisové kurty, školku, dětské hřiště, zastávky autobusu a vlaku.

Pokud se vám nechce jezdit trávit víkendy daleko od Prahy nebo sháníte rekreační nemovitost, kde nebudete muset hned investovat další peníze, tak tohle je skvělá příležitost právě pro vás. Téměř každý chce mít pro sebe alespoň kousek ráje. Pokud si dovedete představit trávit léto v této nádherné chatě, ozvěte se mi a potkáme se na osobní prohlídce.

Galerie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Petr Hornát

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Krásná, udržovaná chata
 • Dispozice 4+1
 • Koupelna, WC, garáž, dílna
 • Vlastní pozemek
 • Pečlivě udržovaná zahrada
 • Nová okna a elektroinstalace
 • Klid a hezká příroda
 • Velmi dobrá dostupnost do Prahy
 • Praha
 • Vodní nádrž Vrané
 • Zastávka vlaku

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím