Prodáno

Prodej chaty 3+kk na vlastním pozemku v meandru řeky Sázavy
Přívlaky č.ev. 78

Koupání v letních měsících, lesy, krásná příroda, rybaření, sportovní vyžití, výlety, grilování, rozumná dojezdová vzdálenost od Prahy, ale hlavně, soukromí a klid. To vše vám nabídne chata a její okolí, kterou si nyní můžete pořídit.

Obklopena řekou a to doslova. Chata se nachází na unikátním místě na kopci přímo v meandru řeky Sázavy v obci Přívlaky, pouhých 40 min. od Prahy a 10 min. chůzí od vlakové stanice Ledečko.

Chata je postavena na vlastním pozemku o velikosti 397 m2 se zastavěnou plochou 45 m2 a dostanete se k ní po obecní asfaltové komunikaci. Na pozemku roste okrasná udržovaná zeleň, kterou je možné zalévat ze záchytné nádrže na dešťovou vodu. Odpad je řešen septikem. Chata je napojena na elektřinu a také na obecní vodovod, což se u běžných chat stává velmi zřídka. Vytápění je řešeno el. přímotopy, a protože má chata komín, můžete si zde instalovat i krbová kamna. Je postavena na zděném základu a z části podsklepená, což vám umožní pohodlně umístit například zahradní techniku, kola atd. Obvodové dřevěné zdi jsou ve velmi dobrém stavu a pro prodloužení jejich životnosti jsou z venkovní strany nahozené.

Vzhledem k dispozici 3+kk je obytný prostor chaty ideální i pro rodinu s dětmi. V kuchyni naleznete malou linku. Obývací pokoj disponuje přípojkami na TV a dále jsou zde 2 samostatné pokoje, které slouží jako ložnice. Na společenské hry budete mít k dispozici ještě verandu. Zánovní sprchový kout má k dispozici funkci masážních trysek, WC s umyvadlem je samostatně. Interiér a vnitřní stěny jsou v dekoru přírodních materiálů, vše je velmi světlé a vkusně zařízené. Kromě sprchového koutu a WC, kde je dlažba, je v celé chatě plovoucí podlaha. Celkový stav nemovitosti je velmi dobrý, pečlivě udržovaný a čistý, což ji umožňuje ihned bez dalších investic užívat.

Na výlet se můžete vydat na Vranické vodopády, Sázavský klášter, nedaleký hrad Pirkštejn nebo zámek Rataje, který se nachází 3 km od obce. 15 min. autem to budete mít do města Sázava, kde najdete všechny potřebné obchody.

Téměř každý chce mít pro sebe alespoň kousek ráje, proto koupě této chaty může být i zajímavou investicí do budoucna. Pokud si dovedete představit trávit léto v této nádherné lokalitě, ozvěte se mi a potkáme se na osobní prohlídce.

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Osobní vlastnictví
 • Krásná příroda
 • Nízké provozní náklady
 • Asfaltová komunikace až k chatě
 • Vodovod
 • Čistý a udržovaný stav
 • Klidná lokalita
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Zastávka vlaku Ledečko
 • město Sázava
 • Praha

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím