Prodáno

Prodej prostorného 2+kk s parkovacím stáním v Hostivicích
Toskánská 2496

Pokud sháníte startovací byt nebo investici na pronájem, tak vás tato nabídka bude zajímat. Nabízíme vám prostorné 2+kk o celkové ploše 64 m2 (byt 59 m2 + lodžie 5 m2) s venkovním parkovacím stáním v Hostivicích v ulici Toskánská.

Jednotka je v osobním vlastnictví a nachází se v 1. patře cihlového domu bez výtahu.

Byt je vhodný k rekonstrukci, což vám dává příležitost si jej přizpůsobit obrazu svému. Aktuální stav však umožňuje i okamžité nastěhování.

Jeho výhodou je nadstandardní úložný prostor, který je vyřešen praktickou komorou o velikosti 4 m2. K dispozici budete mít i prostornou vestavěnou skříň, která je umístěna na chodbě.

Díky velkým oknům a jižní orientaci je byt krásně světlý. Příjemný je i výhled do zástavby rodinných domů. Vstup na lodžii budete mít z obou pokojů.

Dům i jeho společné prostory jsou ve velmi dobrém stavu, aktuálně bez nutnosti investic.

Lokalita je naprosto perfektní. Kousek od domu je autobusová zastávka Ve Vilkách, ze které se za 20 minut dostanete na zastávku metra B Zličín nebo do nákupního centra Metropole Zličín. Z vlakové zastávky vzdálené 1 minutu chůzí od bytu, se dostanete za 40 minut na pražské Hlavní nádraží. Docházkově budete mít i obchody Tesco a Penny Market. V Hostivicích najdete také restaurace, školku, školu, lékárny, sportoviště, lékaře i další obchody. Na procházky můžete chodit kolem Litovického rybníka. Perfektní je i blízkost letiště a napojení na Pražský okruh.

PENB sk. C.

Koupi tohoto bytu lze realizovat prostřednictvím hypotečního úvěru s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme.

Pokud se vám byt líbí, tak nás kontaktujte a domluvíme se na osobní prohlídce.

Galerie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Petr Hornát

Klíčové
parametry nemovitosti

 • První majitel
 • Osobní vlastnictví
 • 2+kk s lodžií
 • 59 m2 + 5 m2 lodžie
 • 1. patro celkem ze 2
 • Venkovní parkovací stání v ceně
 • Komora 4 m2
 • Možnost financování hypotečným úvěrem
 • Zastávka vlaku
 • Zastávka autobusu
 • Penny

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím