Prodáno

Prodej bytu 2+kk se zahradou ve Vestci u Prahy
Okružní 394

Prodej velmi hezkého bytu 2+kk s terasou a zahradou v jedné z nejžádanějších lokalit na Praze-západ. Vestec se nachází 10 minut jízdy autem od metra Opatov a vyniká všudypřítomnou zelení, mimořádně komplexní občanskou vybaveností a v neposlední řadě orientací na volnočasové aktivity rodin s malými dětmi.

Byt se nachází v přízemí třípodlažního domu z roku 2003, ve kterém je pouze 12 jednotek. Jeho podlahová plocha je 46 m2 plus terasa se zahradou o výměře 98 m2. Jednotka je ve velmi dobrém udržovaném stavu a nevyžaduje žádné další rekonstrukce. Je ideální volbou pro mladý pár s dítětem jako startovací, ale i pro pár ve středním popř. pokročilejším věku, pro které je např. dům zbytečně velký, přeci jenom benefit zahrady je zde nezpochybnitelný. Skvěle bude fungovat ale i jako investice, i o nájemní byty je ve Vestci velký zájem.

Zahrada je orientovaná na jih do klidného vnitrobloku, který nabízí dostatek soukromí, je vybavena pergolou, což oceníte zejména v teplých letních dnech, stejně jako klimatizaci, která je instalována v bytě. Pro uskladnění zahradních potřeb má k dispozici i menší zahradní domek.

Velkou výhodou bytu jsou velmi nízké náklady, a to 2050 korun měsíčně plus elektřina.

Vestec patří mezi nejrychleji se rozvíjející lokality na Praze-západ a o bydlení je zde dlouhodobě velký zájem, protože nabízí kombinaci klidného bydlení, kompletní občanské vybavenosti se skvělou dostupností do centra Prahy. Je zde opravdu vše, co k běžnému životu potřebujete od školy, školky, lékaře, pošty po restaurace, Hypermarketu Albert a vesmírnou stezku, kterou můžete využívat pro relax, procházky nebo jízdu na kolečkových bruslích.

Zavolejte mi a přijďte se podívat, stojí to za to!

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Osobní vlastnictví
 • V domě pouze 12 bytů
 • Bezproblémové parkování
 • Nízké naklady
 • Soukromí a klid
 • Veškerá občanská vybavenost
 • Bydlení u zeleně
 • Energetická tř. sk. C
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • restaurace
 • metro Háje
 • hypermarket Albert

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím