Prodej bytu 4+kk s výhledem na Prokopské údolí
Suchý vršek 2111/22

Pokud jste rodina a hledáte prostorný byt v místě, kde budete mít veškerou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti, pak by vás tato nabídka mohla zajímat.

Mezonetový byt v osobním vlastnictví s původní dispozicí 4+1 s lodžií o celkové ploše 105 m2 (byt 98 m2 + lodžie 7 m2) právě prošel velmi nákladnou rekonstrukcí. Za použití prémiových materiálů jako švédské dřevěné podlahy značky Kahrs, interiérové dveře Sapeli, betonové stěrky a zařizovací předměty značek Laufen nebo Hansa vznila modernější dispozice 4+kk, která ve vás vyvolá pocit, že bydlíte v novostavbě.

Jednotka se nachází v posledním 8. a 9. podlaží panelového domu s výtahem v ul. Suchý vršek zhruba 3 min. chůzí od metra Hůrka, kterým se dostanete za 15 min. do centra města. Je skvěle dispozičně řešena a má opravdu nadstandardní možnosti úložného prostoru v podobě dvou komor, ložnice s vlastní šatnou a technické místnosti, kde je příprava na pračku se sušičkou. Nad rámec uvedené plochy budete moci využívat sklep o velikosti 3,9 m2, kam bez problému můžete uschovat svá kola, popř. pneumatiky na auto.

Byt je velmi světlý s perfektní orientací, kdy obývací pokoj s lodžií je na jižní stranu s nádherným výhledem na celé Prokopské údolí i panorama Prahy, zbývající 3 ložnice jsou na sever s výhledem na Sluneční náměstí, kde najdete doslova všechno, co k běžnému životu potřebujete (metro, školu, školku, gymnázium, banku, Albert, poštu, úřad, zdravotní středisko atd.) Prokopské údolí zase nabízí opravdu neomezené možnosti sportovního vyžití i relax, toto vše budete mít doslova do 5 min. chůzí z bytu. Parkovat budete bezproblémově před domem nebo na nedalekém parkovišti. Měsíční platby činní 5700 Kč plus el. energie. V případě potřeby je v kuchyni možnost připojení plynu. En. třída sk. C.

Velikost podlahové plochy, moderní design, zcela nové kvalitní materiály ve spojení se perfektní lokalitou zaručují kvalitní bydlení i početnější rodině. Jednotka je nyní perfektně připravena, a tak na vás zbytou pouze detaily, kterými si s ní uděláte svůj domov.

Pokud vás tedy byt zaujal, ozvěte se a můžeme se potkat na osobní prohlídce.

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Bydlení se super dostupností do centra města
 • V blízkosti Prokopského údolí
 • 4+kk s lodžií
 • Krásný výhled
 • Prémiové materiály
 • Kompletní rekonstrukce
 • Osobní vlastnictví
 • Možnost financovat hypotečním úvěrem
 • Metro
 • Prokopské údolí
 • Centrum

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím