Prodej designového 3+kk s balkonem v Uhříněvsi
Václava Trojana 1589/19

Pokud jste rodina, anebo se jí teprve chystáte založit, tak by vás tato nabídka mohla zajímat. Na klidném okraji Prahy v části Uhříněves v ulici Václava Trojana vám nabízím ke koupi stylový byt 3+kk s balkonem, který se nachází v novostavbě z roku 2016.

Byt je v osobním vlastnictví a jeho celková plocha činí 76 m2 (66 m2 byt + 10 m2 balkon). Nachází se ve 4. a zároveň předposledním nadzemním podlaží novostavby s výtahem. Jeho stav je vynikající a nevyžaduje žádné další investice, můžete tedy rovnou bydlet.

Nemovitost je skvěle udržovaná. Současní majitelé ji pořídili jako zcela novou, velice vkusně ji zařídili a obývali ji 6 let. Nikdo jiný v ni nikdy nebydlel, což se velmi pozitivně podepsalo na jejím současném stavu.

Moderní kuchyň s barem je značky Oresi. Její součástí jsou spotřebiče značky Zanussi (lednice, pečící a mikrovlnná trouba, varná deska, myčka a digestoř značky Guzzanti). Podlahy v obou pokojích jsou laminátové plovoucí, v obývacím pokoji, předsíni, komoře, koupelně a na WC je dlažba.

Okna jsou plastová. Vytápění a ohřev vody je centrální. Zálohy na měsíční poplatky dle předpisu SVJ činní 3 100 Kč. Nad rámec této částky je nutné počítat ještě s elektřinou. 

Dům je velmi dobrém stavu díky skvěle fungujícímu SVJ.

Uhříněves se pyšní vynikajícím spojením do centra Prahy. Vlaky jezdí zhruba každých 15 min. a na pražském Hlavním nádraží jste za 20 min. Ještě o několik min. kratší to budete mít do Vršovic. Kousek od domu je dětské hřiště, mateřská a základní škola, Penny market, restaurace, lékař, pošta ale i oblíbená obora. Pokud by vám tu přeci jenom něco chybělo, tak za pár minut budete v obchodní zóně Čestlice popř. v Průhonicích.

Byt si můžete prohlédnout z pohodlí vašeho domova skrze virtuální prohlídku, kterou jsme připravili na našem webu hornatreality, podívejte se i na video, kterým jsme se snažili zachytit hlavně okolí bytu a pokud si myslíte, že by pro vás mohl být tím pravým, tak se ozvěte a domluvíme na osobní prohlídce.

 

Galerie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Petr Hornát

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Osobní vlastnictví
 • 3+kk s balkonem
 • Novostavba
 • Designové provedení
 • Značková kuchyň a spotřebiče
 • Perfektní dostupnost do centra Prahy
 • Nízké měsíční náklady
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Vlakové nádraží
 • Penny
 • Centrum

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím