Prodej designového bytu s parkováním ve Vršovicích
Na spojce 628/10

Prodej designového mezonetu 3+kk s terasou a parkováním, který Vás doslova chytí za srdce. Je ve skvělé lokalitě, která poslední léta zažívá renesanci. Věhlasné kavárny, bistra, parky to vše budete mít v pěší dostupnosti. A byt? Tak ten je doslova vymazlen do posledního detailu. Je úplně nový, nikdo před tím v něm nikdy nebydlel. Jedná se o poslední podlaží, které bylo vybudováno v rámci kompletní a zdařilé rekonstrukce celého domu jehož historie sahá do roku 1930. Design, styl a soukromí, to jsou hlavní přednosti bytu! Problémy s parkováním, které Vršovice dlouhodobě trápí, můžete hodit za hlavu, v ceně bytu je totiž parkovací zakladač přímo v domě. Pokud jsou tedy Vršovice vaše vysněná lokalita, neváhejte, takových příležitostí bývá velice poskromnu.

Byt má 86 m2 + 4,4 m2 terasa + 2,4 m2 sklep a je v 6. a zároveň posledním podlaží domu s výtahem. Jde do něj hodně světla, čemuž přispívá i jeho orientace, která je na východ a západ. K regulaci příjemné teploty slouží klimatizace, která je vyvedena do všech obytných místností. Celý dům je po náročné rekonstrukci, při které byl kladen důraz na zachování původních prvků. I měsíční náklady jsou příznivé, dělají 3 800 Kč + spotřeba el. energie.

Dispozičně je byt řešen velice prakticky. Skládá se ze vstupní předsíně, na kterou navazuje obývací pokoj s kuch. koutem, koupelna s WC a pokoj s balkonem, po schodech z obývacího pokoje se dostanete do dalšího pokoje. Součástí je i technická místnost s WC, ve které najde umístění pračka se sušičkou. V suterénu domu budete mít k dispozici sklepní kóji. V celém bytě je položena kvalitní dubová podlaha, v koupelně je betonová stěrka. Všechny zařizovací předměty jsou značkové v té nejvyšší jakosti, a stále ještě v záruční lhůtě.

Samotnou čtvrť netřeba představovat, občanská vybavenost je naprosto dokonalá, dostupnost MHD bezproblémová 24 hodin denně. Sousední Vinohrady jsou coby kamenem dohodil a do 15 min. chůzí jste např. na oblíbeném náměstí Jiřího z Poděbrad. Tato část Vršovic za poslední roky doslova vykvetla, a proto se řadí mezi nejprestižnější adresy na bydlení v Praze. V okolí je spoustu skvělých restaurací, obchodů, široká škála možností sportovního vyžití, pro čerstvé pečivo můžete do blízkého Antonínovo pekařství, kousek je to i k řezníkovi. 8 minut chůze to trvá do oblíbeného parku Grébovka, za 3 minutky jste v Heroldových sadech, kde můžete relaxovat po náročném pracovním dni.

Přijďte se podívat, stojí to za to!

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Osobní vlastnictví
 • Bydlení u Heroldových sadů a Grébovky
 • Značkové zařizovací předměty
 • Nízké provozní náklady
 • Design, styl, soukromí
 • Terasa
 • Veškerá občanská vybavenost
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Park
 • Kavárny, bistra
 • Tramvaj

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím