Prodáno

Prodej bytu 3+kk s parkovacím stáním na Královských Vinohradech
Jana Masaryka 179/56

Jen málo čtvrtí v Praze má takový genius loci jako Vinohrady. Jedinečná architektura smíchaná s nepopsatelným duchem historie slavných Královských Vinohrad doplňuje moderní současnost v podobě nekonečné nabídky gastronomických zážitků, služeb, ale třeba také absolutního dostatku zeleně. Vinohrady zkrátka patří k nejoblíbenějším a nejprestižnějším pražským čtvrtím. O bydlení tady je obrovský zájem. I proto jsou reality na Vinohradech bezpečnou investicí, která dlouhodobě neztrácí na hodnotě. 

Nabízíme zde k prodeji exkluzivní byt 3+kk o celkové ploše 102 m2, jehož součástí je sklep o rozměru 4 m2. Největším benefitem však je vlastní parkovací stání ve dvoře - jenž se v nabídce bytů na Vinohradech vyskytuje velmi zřídka. Právě parkování přitom dlouhodobě patří mezi největší vinohradské problémy. Byt je krásný, světlý, po kompletní rekonstrukci, přesně zapadající do mustru moderního bydlení v centru Prahy a zároveň si architektonicky zachovává výjimečný vinohradský „spirit“. Při kompletní rekonstrukci byl totiž dáván velký důraz právě na zachování prvků signifikantních pro tuto prestižní pražskou čtvrť. Zaujmou tradičně vysoké vinohradské stropy (3,2 metru), podlahy pokrývají prémiové dřevěné parkety, byt má nová špaletová okna. Obě ložnice jsou orientované na severozápad, obývací pokoj pak na jihovýchod. Jedna z ložnic nabízí komfortní propojení se samostatnou koupelnou. Dalším velkým benefitem je moderní klimatizace, kterou v létě nejednou oceníte při gradujících pražských vedrech. Náklady na bydlení jsou přitom celkově nízké.

Nemovitost se nachází se ve čtvrtém nadzemním podlaží z pěti domu s výtahem, na patře jsou přitom vždy jen dva byty, což přináší komfort v podobě minima sousedů. V bytě se nachází také technická místnost, kde může být pračka se sušičkou.

Blízké okolí asi netřeba představovat. Patří mezi nejoblíbenější v Praze. Náměstí Míru je pouhé tři minuty chůze, v okolí nekonečná nabídka dobrých restaurací, bister, kaváren, barů nebo tržnic. V docházkové vzdálenosti se nachází rovněž známý park Grébovka, který nabízí sportovní i kulturní vyžití pro děti i dospělé, také oblíbené Vinohradské divadlo, samozřejmě škola či školka.

Přijďte se podívat na výjimečný byt s parkovacím stáním o kterém na Vinohradech sní snad každý.

 

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Osobní vlastnictví
 • Vlastní parkovací stání ve dvoře
 • Výtah
 • Sklep
 • Nízké provozní náklady
 • Pouze 2 byty na podlaží
 • Soukromí a klid
 • Veškerá občanská vybavenost
 • Bydlení poblíž zeleně
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Náměstí Míru
 • Metro
 • Tramvaj
 • Grébovka

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím