Prodej bytu 2+kk ve Strašnicích v docházkové vzdálenosti od metra
Voděradská 391

Nabízíme k prodeji velmi hezký byt 2+kk v oblíbené lokalitě Prahy 10 - Strašnice. Jednotka se nachází přímo mezi zastávkami metra Strašnická a tramvaje Nádraží Strašnice v ul. Voděradská. Obě zastávky jsou dostupné cca 5 min chůzí. Strašnice jsou proslulé mimořádně komplexní občanskou vybaveností, v docházkové vzdálenosti je škola, školka, Billa, banky a pošta. Za větším nákupem můžete vyrazit třeba do Edenu.

Byt se nachází ve druhém podlaží cihlového domu bez výtahu, má podlahovou plochu 46 m2 plus velmi prostorný sklep o výměře 12 m2. Stav bytu je velmi dobrý bez nutnosti větších úprav. Je skvěle orientovaný na západní stranu do velmi klidného vnitrobloku.

Přijatelné jsou měsíční náklady na bydlení, vytápění je řešeno plynovými WAW a ohřev vody elektrickým kotlem. Velkým benefitem je možnost využití společné zahrady. Byt může sloužit jako ideální startovací nemovitost pro mladý pár, velmi dobře bude fungovat také jako investice – Strašnice patří mezi žádanou lokalitu na Prahy 10 a o bydlení je zde dlouhodobě velký zájem.  

Zavolejete mi nebo napište pokud si myslíte, že by to mohl být pro vás ten pravý.

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Osobní vlastnictví
 • Společná zahrada ve vnitrobloku
 • Sklep
 • Nízké provozní náklady
 • Soukromí a klid
 • Veškerá občanská vybavenost
 • Bydlení poblíž zeleně
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Metro
 • Tramvaj
 • Supermarket

Galerie nemovitosti

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Z pohledu investora se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím