Prodáno

Prodej bytu 2+kk s převzetím hypotéky s úrokem 1,62% do října 2026
U Hostavického potoka 830/26

U této nabídky je možné převzít hypoteční úvěr s úrokovou sazbou 1,62 % a měsíční splátkou 15 353 Kč, která je garantována až do října roku 2026. Celkový zůstatek hypotečního úvěru činní cca 4 mil. Kč. Hypoteční úvěr lze převzít i v případě, že potřebujete více prostředků. Jednoduše dofinancujete rozdíl, který vám schází, ale již za aktuálních úrokových sazeb.

 

Toto 2+kk o nadstandardní podlahové ploše bezmála 70 m2 + 14 m2 balkon vás zaujme, pokud jste pár, anebo i rodina s malým dítětem. Byt se nachází na klidném okraji Prahy 9, v části Hostavice v ulici U Hostavického potoka. Jeho součástí je i garážové parkovací stání a sklep o velikosti 2,7 m2.

Stávající majitel si byt pořídil jako úplně nový, takže v něm nikdo jiný nebydlel, o čemž vypovídá i jeho skvělý stav.

Jednotka je v osobním vlastnictví a nachází se ve 2. podlaží, celkem ze tří, novostavby s výtahem. Součástí prodeje je i plně vybavená kuchyň se všemi potřebnými spotřebiči a vestavěný nábytek. Hodit se vám bude i komora o velikosti 3,5 m2, která je přímo v bytě.

Komfortní koupelna o velikosti téměř 7 m2 disponuje jak vanou, tak i sprchovým koutem. Pohodlně se do ní vejde i pračka. WC je samostatně. Prostorná ložnice má téměř 20 m2, je tedy dostatečně velká pro dětskou postýlku, šatnu, popř. pracovní kout.

Orientace bytu je na jihovýchodní stranu, což mu zajišťuje dostatek světla po celý den.

Dům je z roku 2018 a je perfektně udržovaný. Příznivý je rovněž stav SVJ, které hospodaří bez dluhů s kladným zůstatkem prostředků ve fondu oprav. Zálohy na měsíční poplatky činí 5050 Kč. Navíc je potřeba počítat s elektřinou, popř. s internetem.

Občanská vybavenost je v místě perfektní. Vše potřebné budete mít v docházkové vzdálenosti. Školka, večerka, restaurace jsou přímo u domu. V těsné blízkosti budete mít také multifunkční hřiště, venkovní fitness, cyklostezku nebo supermarket Albert. Cca 5 min. autem to budete mít do nákupního centra Europark Štěrboholy nebo Fashion arény. Opačným směrem, cca 10 min., vám to bude trvat do obchodního centra Černý Most. V blízkosti je i autobusová zastávka MHD s přímým spojením na metro Palmovka, což zabere cca 15 min.

Pokud vás tedy tato nabídka oslovila, tak mne kontaktujte a domluvíme se na osobní prohlídce.

Galerie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Petr Hornát

Klíčové
parametry nemovitosti

 • První majitel
 • Osobní vlastnictví
 • 2+kk s balkonem
 • 69,6 m2 + 14,2 m2 balkon
 • 2. nazdzemní podlaží ze 3
 • Garážové parkovací stání v ceně
 • Sklep 2,7 m2 v ceně
 • Možnost převzetí hypotéky s úr. sazbou 1,62 %
 • Školka
 • Cyklostezka
 • Metro

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím