Prodáno

Prodej hezkého družstevního 2+kk u Ortenova náměstí
Poupětova 1128/22

Pokud hledáte startovací bydlení v širším centru Prahy nebo zajímavou investici na pronájem, tak by Vás tato nabídka mohla zajímat. Holešovice jsou tradiční pražskou čtvrtí a v posledních letech zažívají nebývalý rozkvět. Byt, který si zde můžete pořídit, má dispozici 2+kk, disponuje podlahovou plochou 52,2 m2 a nachází se v 6. podlaží cihlového domu s výtahem v ulici Poupětova v těsné blízkosti Ortenova náměstí.

Byt je v družstevním vlastnictví, jedná se tedy o převod družstevního podílu, který není zatížen žádnou anuitou. Převod do osobního vlastnictví zatím v plánu není.

Před pěti lety prošla jednotka rozsáhlou rekonstrukcí, která zahrnovala nové rozvody vody, odpadů i elektra. V předsíni a pokojích byla položena kvalitní vinylová podlaha, v koupelně a na WC dlažba. Modernizace se týkala i koupelny, ve které budete mít k dispozici sprchový kout a v neposlední řadě kuchyňské linky, která je vybavena všemi potřebnými spotřebiči (varná deska, digestoř, lednice, myčka, elektrická a mikrovlnná trouba). V předsíni byl vybudován úložný prostor formou dvou vestavěných skříní. V suterénu domu budete mít k využití sklep o velikosti 3,6 m2.

Lokalitu není třeba dlouze představovat, protože ti, kteří hledají bydlení v Holešovicích, dobře ví, proč je toto místo tak atraktivní. Popularita této pražské čtvrti je obrovská a neustále roste, což je zárukou bezpečné investice.

Podívejte se na virtuální prohlídku, skrze kterou si byt prohlédnete z pohodlí vašeho domova, vše najdete na webu hornatreality, a pokud vás nemovitost zaujme, tak nás kontaktujete a domluvíme se na osobní prohlídce.

Galerie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Petr Hornát

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Družstevní vlastnictví
 • 2+kk
 • 6. nadzemní podlaží
 • Sklep
 • Po rekonstrukci
 • Bydlení v širším centru Prahy
 • Podlahové topení v koupelně
 • Možnost financování hypotečním úvěrem při zástavě jiné nemovitosti
 • Metro
 • Tramvaj
 • Supermarket

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím