Prodej bytu 2+kk ve Vršovicích, 39m2
Krymská 227/29

Pokud chcete bydlet v širším centru nebo hledáte zajímavou investici na jedné z nejžádanějších pražských adres, máme pro vás hezký byt o dispozici 2+kk, který je v této lokalitě vždy horkým zbožím. Krymská ulice je v Praze pojem, nachází se přímo na rozmezí Vršovic s Vinohrady a najdete tady opravdu vše, co k běžnému životu potřebujete. Je plná skvělých restaurací, kaváren i obchodů. Pro čerstvé pečivo si můžete zajít hned do několika skvělých pekáren jako např. Le Caveau nebo La Focacceria Italiana. Grébovku, jeden z nejhezčích parků v Praze, budete mít pouze 4. min. chůzí.

Byt má 39,4 m2 a nachází se v přízemí domu velmi udržovaného cihlového domu. Přízemí v tomto případě vnímat ani nebudete, okna jsou totiž orientována do klidného dvorku se zelení, kam mají přístup pouze obyvatelé domu.  Byt prošel vkusnou rekonstrukcí a je dispozičně řešen velice prakticky. Nabízí dostatek úložných prostor v podobě vestavěných skříní. Skládá se ze vstupní předsíně, na kterou navazuje obývací pokoj s kuchyní, druhými dveřmi se z předsíně dostanete do koupelny, jejíž součástí je i WC. Kuchyňská linka je vybavena elektrickou troubou,  plynovou varnou deskou, digestoří a myčkou. Přes obývací pokoj se dostanete do ložnice. Součástí prodeje není vybavení. K bytu budete moci využívat sklep o velikosti 2,8 m2. Vytápění a ohřev vody zabezpečuje plynový kotel.

Orientace je oken je na severovýchod, a tak je v bytě velmi příjemně i během letních měsíců.

Celý dům je světlý a velmi udržovaný. Prostornou kolárnu budete mít hned po cestě z bytu. V posledním patře domu budete moci využívat také velkou sušárnu se společnou terasou. V mezipatře je přístup na společný balkon. Energetická náročnost domu je G.

Měsíční náklady jsou nízké a dělají 1 974 Kč + spotřeba el. energie a plynu.

Byt bude připravený k předání v červnu 2022 nebo dle domluvy.

Těchto příležitostí je na realitním trhu velmi málo. Jedinečnost Krymské ulice, rozmezí Vršovic a Vinohrad, hezký byt po vkusné rekonstrukci, proto neváhejte a domluvíme se na osobní prohlídce.

 

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Osobní vlastnictví
 • Výhled do vnitrobloku se zelení
 • Bydlení u Heroldových sadů a Grébovky
 • Sirší centrum města
 • Nízké provozní náklady
 • Vlastní plynový kotel
 • Veškerá občanská vybavenost
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Potraviny U Haničky
 • Zastávka tramvaje Krymská
 • Kino Pilotů

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím