Prodej bytu 2+kk ve Vršovicích, 47m2
Holandská 1008/13

Pokud máte rádi život v širším centru Prahy nebo hledáte zajímavou investici v neustále se zlepšující lokalitě, máme pro vás hezký byt o dispozici 2+kk, který bývá v této oblasti horkým zbožím. Pouze jeden blok od klidné Holandské ulice je pulzující Moskevská. Ta je plná skvělých restaurací, kaváren, obchodů, pro čerstvé pečivo si můžete zajít do blízkého Antonínovo pekařství, kvalitní maso je možné pořídit v nedalekém malém řeznictví. Park Heroldovy sady, který je přímo napojený na Holandskou ulici vyzývá si vzít deku a vyrazit na piknik. Věhlasná Grébovka je pouze 10 min. pěšky. Více snad ani netřeba dodávat, k dispozici budete mít vše potřebné! Je jasné, že rychlým tempem se Vršovice dostávají na úroveň sousedních Vinohrad a proto tato koupě má další potenciál, který jistě oceníte právě pokud má být byt investicí do budoucna.

Byt má 47,2 m2 a nachází se ve 3. podlaží cihlového domu bez výtahu. Dispozičně je řešen velice prakticky. Skládá se ze vstupní předsíně, na kterou navazuje obývací pokoj s kuchyní. Součástí kuchyňské linky je i praktický bar. Z chodby se dostanete také do ložnice, samostatného WC nebo do praktického prostoru, který může složit buď jako komora nebo spíž. Vytápění a ohřev vody zabezpečuje plynový kotel.

Jižní orientace vám zajistí dostatek světla a v bytě je tak velmi příjemně i během letních měsíců.

Celý dům je světlý a jsou v něm zachovány původní prvky. Proběhly v něm kompletní rekonstrukce střechy, plynových rozvodů. Energetická náročnost domu je E.

Měsíční náklady jsou příznivé a dělají 2 400 Kč + spotřeba el. energie a plynu.

Pokud jsou tedy Vršovice vaše vysněná lokalita, neváhejte, takových příležitostí ke koupi bývá velmi málo.

 

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Osobní vlastnictví
 • Bydlení u Heroldových sadů a Grébovky
 • Sirší centrum města
 • Nízké provozní náklady
 • Vlastní plynový kotel
 • Klidná ulice
 • Veškerá občanská vybavenost
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Tramvaj
 • Grébovka
 • Obchody, bistra

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím