Prodej stylového 2+kk pod Petřínem
Hellichova 359/9

Pokud hledáte byt, který bude nejen skvělou investicí ale i místem, kam se budete rádi vracet, tak zbystřete, tato nabídka se již nemusí opakovat. Stylové 2+kk o podlahové ploše 55,2 m2 se nachází v unikátní lokalitě Malé Strany přímo na okraji parku Petřín v ul. Hellichova.

Byt je po čerstvě dokončené kompletní rekonstrukci, při které majitel kladl důraz na každý detail. 2. patro v domě bez výtahu s výhledem do vnitrobloku plného zeleně vás nadchne absolutním klidem, takovým, že nebudete věřit, že jste přímo v centru města. Jihovýchodní orientace zaručí dostatečný přísun světla do obou pokojů.

Nová kuchyňská linka je vybavena spotřebiči Bosch. Vhod vám přijde i šikovný prostor, který může být využit jako pracovna popř. spíž. Ložnice spojená se stylovou koupelnou, ve které je sprchový kout a WC, okouzlí snad úplně každého, kdo ji uvidí. Nad rámec toho všeho byt disponuje technickou místností, kde najde své umístění pračka se sušičkou, dále pak ještě jedno WC na chodbě a v neposlední řadě prostorný sklep o velikosti 6 m2 v suterénu, který je nad rámec podlahové plochy.

Ve vysokém standardu jsou i finální povrchy - dubová podlaha, italská dlažba a obklady, designové osvětlení to vše zcela nové. Samozřejmostí rekonstrukce byly nové rozvody topení, vody i elektřiny.

Provozní náklady jsou nízké, dělají 2 388 Kč plus el. energie a plyn. En. skupina třídy E.

I dům vypadá skvěle a bude bude ještě hezčí. V průběhu července tohoto roku je naplánována kompletní výměna oken, následně od září se chystá oprava fasády, což bylo podpořeno dotací od města.

Lokalitu snad ani netřeba představovat! Krom nejlepších restaurací se v docházkové vzdálenosti nachází významná místa města jako Pražský hrad, Karlův most, Petřín nebo Malostranské náměstí. Večery si budete moci zpříjemnit procházkami po Kampě, která má jedinečnou atmosféru. Tramvají, která je minutu chůze od bytu, se rychle dostanete na metro Malostranská popř. Anděl, kde je i nákupní centrum Nový Smíchov. Zkrátka jste v úplném centru dění, ale přitom si budete moci vychutnat spánek s otevřeným oknem.

Pokud Vás tedy byt zaujal, tak mi zavolejte nebo napište a domluvíme se na osobní prohlídce.

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Osobní vlastnictví
 • Bydlení na výjimečném místě u parku Petřín
 • Značkové zařizovací předměty
 • Nízké provozní náklady
 • Design, styl, soukromí
 • Krásný výhled do zeleného vnitrobloku
 • Veškerá občanská vybavenost
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Petřín
 • Kampa
 • Karlův most

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím