Prodej mezonetového bytu 2+1 s krásným výhledem ve Vršovicích
Vršovické náměstí 1012/4

Dovoluji si vám zprostředkovat prodej krásného světlého mezonetového bytu 2+1 v jedné z tradičních pražských čtvrtí - ve všeobecně žádaných Vršovicích. Byt se nachází přímo v srdci Vršovic, v úžasném prostředí Vršovického náměstí. Nemovitosti v těchto lokalitách se obvykle dědí z generace na generaci, v nabídkách realitních kanceláří se objevují velmi poskromnu, což je vždy garancí dobré investice.

Už jen výjimečný výhled z bytu na zrenovované Vršovické náměstí stojí za to, z kuchyně a horního pokoje si můžete vychutnávat výhledy na panorama Prahy, Vyšehrad, Nuselský most nebo Grébovku. Byt byl zkolaudován v roce 2008 a je v perfektním stavu, stejně jako dům, jehož společné prostory mají svůj génius loci. Celková podlahová plocha čítá 86 m2 a k tomu navíc dalších 11,5 m2 snížené plochy skvěle využitelné jako úložné prostory. Náklady bytu jsou nízké (2700 Kč komplet, což je na tak velkou plochu opravdový unikát). Vytápění zabezpečuje vlastní plynový kotel umístněný společně s pračkou v technické místnosti přímo v bytě.

Na chodbě a v koupelně se nachází dlažba, v kuchyni a horním pokoji je dřevěná podlaha. V dalším pokoji pak podlaha plovoucí. Do zažátku se může hodit plně vybavená kuchyňská linka i s dalším vybavením, které je majitelka ochotna v bytě ponechat. Byt je podkrovní, atypicky řešený, s dostatkem úložných prostor. Nachází se ve čtvrtém patře krásného historického domu z roku 1932, který prochází postupnou obnovou. Není zde výtah, ale to není ve Vršovicích nic mimořádného.

Samotnou čtvrť netřeba dlouze představovat, občanská vybavenost je naprosto dokonalá, dostupnost MHD bezproblémová 24 hodin denně. Sousední Vinohrady jsou coby kamenem dohodil, za 7 minut se tramvají dostanete na náměstí Míru. V posledních letech tato část Vršovic doslova vzkvétá, modernizuje se a řadí se mezi nejprestižnější adresy na bydlení v Praze. V okolí bytu je spoustu skvělých restaurací, obchodů, široká škála možností sportovního vyžití, pro čerstvé pečivo můžete do blízkého a skvěle hodnoceného Antonínovo pekařství. Pět minut chůze to trvá do oblíbeného parku Grébovka, za pouhou minutku se pak ocitnete v Heroldových sadech, kde můžete relaxovat po náročném pracovním dni.

Přijďte se podívat, možná by to pro vás mohl být ten pravý!

Prohlédněte si byt z pohodlí domova

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Osobní vlastnictví
 • Bydlení u Heroldových sadů a Grébovky
 • Vybavení v ceně
 • Nízké provozní náklady
 • Vlastní plynový kotel
 • Výhled na Vršovické náměstí
 • Veškerá občanská vybavenost
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Náměstí Míru
 • Grébovka
 • Obchodní centrum

Galerie nemovitosti

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Z pohledu investora se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím