Prodej, byt 2+1, Praha 10 - Vršovice, 80 m2
Vršovické náměstí 1012/4

Určitě mi dáte za pravdu, že dobrá lokalita patří mezi nejdůležitější faktory při výběru nemovitosti. A do jednoho bytu v takové lokalitě máte nyní možnost investovat. Nachází se totiž v samotném srdci Vršovic, na Vršovickém náměstí.

Kdysi dělnická čtvrť dnes zažívá renesanci a je skvělou volbou pro ty, co chtějí žít v blízkosti centra a kousek od zeleně, nebo jen hledají turisticky oblíbenou lokalitu pro krátkodobé pronájmy, ale nechtějí za nemovitost vynakládat tak vysokou částku, jako třeba v sousedních Vinohradech. Zapomeňte na omšelou čtvrť plnou heren. Vršovické náměstí a široké okolí prošlo rozsáhlou rekonstrukcí. Ulice jsou plné věhlasných kaváren, restaurací a nejrůznějších obchůdků, za kterými sem dojíždí lidé ze všech koutů Prahy. Blízko je to také do Edenu, kam můžete vyrazit na velké nákupy nebo za zábavou. V okolí je také několik mateřských a základních škol, městský úřad, pošta i banky. Na Náměstí Míru je to navíc jen čtyři stanice tramvají číslo 22. Ta má spolu s nočními spoji zastávku hned u domu. Vypnout od ruchu velkoměsta pak můžete v nedalekých zahradách Havlíčkových sadů, známějších jako Grébovka, nebo v neméně oblíbených Herodových sadech.

Vstup do domu je z ulice Rostovská, která tyto oblíbené pražské parky spojuje. Budova byla postavena v roce 1932 a v současnosti prochází citlivou rekonstrukcí. Dokončena už je výměna střešní krytiny a oprava společných prostor. 

Prostorný byt s balkonem se nachází ve 3. patře bez výtahu, jak už to u prvorepublikové zástavby bývá zvykem. Díky této poloze je v bytě spousta denního světla a je z něj krásný výhled do okolí. Za vstupními dveřmi vstoupíte do široké chodby, ze které jsou přístupné dva pokoje, kuchyň s balkonem, samostatné WC, koupelna a komora, kam můžete díky přívodu vody i odpadu schovat pračku. Byt nabízí úctyhodnou podlahovou plochu 80 m2a lze jej bez problému využívat jako 3+kk. Samozřejmostí je napojení na domovní plynovou kotelnu a telefonní linku s rychlým internetovým připojením. Do začátku se vám může hodit vybavení, které je možné v bytě ponechat včetně plně funkční kuchyňské linky. Příjemné jsou i měsíční provozní náklady. Ty činní pouhých 4400 Kč bez poplatků za elektřinu.

Pokud hledáte velký byt nedaleko centra, nebo máte volné finanční prostředky a chcete je zhodnotit, jsem si jist, že tento byt je pro Vás tou správnou volbou.

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

  • Bydlení u Heroldových sadů a Grébovky
  • Vybavení v ceně
  • Nízké provozní náklady
  • Výhled na Vršovické náměstí
  • Veškerá občanská vybavenost
  • Možnost financování hypotečním úvěrem
  • Náměstí Míru
  • Grébovka
  • Obchodní centrum

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím