Prodej, byt 2+1, Modřady, 74 m2
Pískařská 2075/3, Praha 4

Dovoluji si vám nabídnout ke koupi moc hezký byt 2+1 s garážovým stáním a sklepem o nadstandardní podlahové ploše 74 m2, který se nachází ve 4. nadzemním podlaží novostavby v Modřanech v ulici Pískařská. Byt má perfektní orientaci, je napříč celým domem, tudíž velice světlý s výhledem do upraveného vnitrobloku. Pokoje směřují na východní stranu, kuchyně směřuje opačným směrem na západ, jednotku lze případně využít i jako 3+kk.

Dispozičně je jednotka skvěle řešená. Chodba velice harmonicky propojuje všechny místnosti vč. koupelny a WC, navíc disponuje doslova obrovskou skříní ve které uskladníte spoustu věcí. 

Nízké jsou i provozní náklady, které nepřekročily u čtyřčlenné rodiny částku kolem 5 000 Kč za měsíc.

Dům je cca 2 min. chůzí od tramvajové zastávky, ze které jste za 15 min. v centru města. V docházkové vzdálenosti je také stezka podél Vltavy, kteou můžete využívat ke sportovním aktivitám nebo pouhým procházkám. 

Byt je opravdu útulný a klidný. O dům se jeho obyvatelé velmi dobře starají, což je na první znát. Díky své poloze a dopravní dostuponosti do centra města se Modřany stále stávají atraktivnější lokalitou, proto je byt vhodný i jako investice do budoucna.

Napište mi nebo zavolejte a domluvte si se mnou prohlídku přímo v bytě a uvidíte, zda je to pro vás ten pravý. Financování je možné i prostřednictvím hypotečního úvěru.

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Osobní vlastnictví
 • Bydlení v klidné lokalitě s perfektní dostupností do centra
 • Perfektní stav nevyžadující žádné další investice
 • Parkovací stání a sklep v ceně
 • Nízké provozní náklady
 • Orientace na 2 světové strany
 • Veškerá občanská vybavenost
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Tramvaj
 • Centrum
 • Cyklostezka

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím