Prodáno

Prodej družstevního bytu 2+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci v Malešicích
Káranská 342/26

Pokud hledáte byt, který si budete moci zařídit přesně podle vašich představ, máte jedinečnou možnost. Jednotka prošla kompletní rekonstrukcí a je pouze na vás, jakým způsobem si ji vybavíte. Věříme, že vám naše vizualizace pomůže si představit, jaké možnosti tento prostor nabízí. Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě pražských Malešic. Pokud tuto lokalitu moc neznáte, měli byste vědět, že se jedná o jedno z nejhezčích pražských sídlišť. Zastavěnost v této lokalitě není tak hustá jako na jiných pražských sídlištích, a tak zdejší ulice, které jsou plné stromů a další zeleně vzbuzují dojem bydlení v menším městě, přesto máte k dispozici všechny výhody velkoměsta. Právě klidné ulice v kombinaci s perfektní dostupností k zastávce metra Želivského, sítí obchodů, dále školkami, školami, poštou, zdravotnickým zařízením, restauracemi, Malešickým parkem a Malešickým lesem dělají tuto lokalitu velmi atraktivní zejména pro mladé páry, které chtějí bydlet v klidu, a přesto s dobrou dostupností do centra města.

Byt 2+1 s lodžií o celkové ploše 56,67 m2 (byt 51,44 m2, lodžie 3,23 m2 a sklepem 2 m2) se nachází v ulici Káranská a to ve 4. patře panelového domu bez výtahu. Jedná se o družstevní vlastnictví tudíž pokud financujete hypotečním úvěrem, je nezbytné mít jinou nemovitost do zástavy. Obývací pokoj s lodžií je orientován na jih a díky tomu je v něm dostatek celodenního světla. Kuchyň a ložnice jsou orientovány na sever, což je naprosto ideální rozmístění pokojů. Budete první uživatelé nově a velmi vkusně zařízené koupelny, kde budete mít k dispozici vanu se sprchovou zástěnou a dostatek úložných prostor, WC je samostatně. V jednotce jsou kvalitní nové vinylové podlahy a dveře v přírodních dekorech. Elektřina v mědi je samozřejmostí provedené rekonstrukce. Díky hezkým podlahám, novým dveřím, sádrovým štukům, sníženým stropům ve kterých jsou bodová světla, působí byt velmi moderním a čistým dojmem.

Dům je skvěle udržovaný a má velmi světlé chodby. Navíc družstvo funguje naprosto skvěle, již v minulosti realizovalo několik investic, a to zejména do nové fasády a střechy, dále pak vnitřních společných prostor, výměny stoupaček vody a kanalizace. Aktuálně probíhající  rekonstrukce sklepních kójí je tedy již třešničkou na dortu. Vysoký zůstatek ve fondu oprav zaručuje, že v náklady, které činní 2837 Kč plus elektřina se v budoucnu zvyšovat nebudou. I energetická náročnost C, řadí dům mezi úsporné nemovitosti.

Pokud si myslíte, že je tato nemovitost ta pravá, budeme rádi, když se uvidíme na její prohlídce.

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Družstevní vlastnictví
 • Bydliení u parku
 • Nízké provozní náklady
 • Dobré spojení do centra
 • Klidná ulice
 • Čerstvě zrekonstruovaný byt
 • Veškerá občanská vybavenost
 • Možnost financování hypotečním úvěrem v případě zástavy jiné nemovitosti
 • Zastávka autobusu
 • Lidl
 • Zastávka metra Želivského

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím