Prodej startovacího 1+kk v Lochkově na Praze 5
U sladovny 196

Pokud hledáte startovací byt nebo investici na pronájem, tato nemovitost si jistě zaslouží vaši pozornost.

Nabízím vám ke koupi plně zařízený byt 1+kk v osobním vlastnictví o podlahové ploše 29,2 m2, který je součástí úspěšného projektu s neopakovatelnou atmosférou Lochkov Lofts. Kdysi tady byl pivovar, který se v roce 2012 doslova proměnil v rezidenční bydlení. Architekt projektu však zachoval dominantní prvky původního objektu, a tak celá budova i po 9 letech své existence vypadá nadčasově tak, že svým vnějším vzhledem převyšuje i novější rezidenční domy.

Jednotka se nachází v přízemí třípatrové budovy v uzavřeném areálu, který je přístupný pouze svým rezidentům.

Nízké jsou i provozní náklady, 2300 Kč plus elektřina měsíčně potvrzují, že domu nebyla úsporná třída C udělena náhodou.

Byt je orientován jihovýchodně, příjemné ranní slunce Vám nikdy neunikne, avšak v teplých letních měsících zejména v odpoledních hodinách jistě oceníte, že jej dávno máte na druhé straně domu.

Do začátku může přijít vhod i vybavení, které je součástí ceny bytu, pokud se vám však nelíbí, nevadí, co si řeknete, bude z bytu odstraněno.

Jste sice v Praze, ale budete si připadat jak na vesnici, vše důležité je totiž v pěší dostupnosti (dětské hřiště, mateřská školka, obchod, hospoda, autobusová zastávka). Autobusem se dostanete na Barrandov za 10 min, dalších 15 min. tramvají to trvá na Anděl. Již tak dobrá dostupnost do centra Prahy, bude ještě podpořena plánovaným prodloužením tramvajové dráhy z Barrandova do nedalekého Slivence.

Pokud vás tedy tato nabídka zaujala, tak mne zavolejte nebo napište a domluvíme se na osobní prohlídce.

Klíčové
parametry nemovitosti

  • Osobní vlastnictví
  • Uzavřený areál
  • Hezké prostředí
  • Soukromí a klid
  • Veškerá občanská vybavenost
  • Kompletní vybavení bytu v ceně
  • Nízké provozní náklady
  • Možnost financování hypotečním úvěrem

Galerie nemovitosti

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Z pohledu investora se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím