Pronajato

Pronájem bytu kousek od metra C Letňany
Stará náves 691

Pokud sháníte byt na podnájem, tak vás tato nabídka bude zajímat. Byt o dispozici 1+kk s balkonem a krásným výhledem do přilehlého parku se nachází v Letňanech v ulici Stará náves.

Udržovaná jednotka o velikosti 33 m2 plus balkon 3 m2 je ve 2. patře cihlového domu bez výtahu. Součástí ceny je i zařízení, což je příjemný bonus. Jeho řešení je chytré, zasouvací postel je velmi jednoduchá na manipulaci a ušetří velké množství prostoru.

V kuchyni, která je svou velikostí pro dispozici 1+kk nadstandardní, budete moci využívat spotřebiče jako elektrickou troubu, varnou desku, lednici s mrazákem a digestoř. Na podlahách je položeno lino, v koupelně pak dlažba. V té je rovněž sprchový kout, umyvadlo, WC a pračka. Okna jsou plastová.

Úložný prostor je vyřešen vestavěnou skříní na míru, která je umístěná na chodbě.

Celý dům vypadá velmi dobře. Na první pohled vás zaujmou pavlače, které se vidí u novějších budov jen zřídka. Společné prostory jsou udržované a čisté.

Kousek od domu je autobusová zastávka Staré Letňany, ze které se za 4 minuty dostanete na zastávku metra C Letňany nebo do oblíbeného OC Letňany. Dále budete mít chůzí potraviny, poštu, lékárnu, školku i základní školu. Perfektní je i napojení na dálnici D8 směr Ústí nad Labem.

Nájem 14 000Kč + poplatky 2 000Kč + 2 000Kč záloha na elektrickou energii.

Byt si můžete kdykoliv prohlédnout z pohodlí vašeho domova skrze virtuální prohlídku, kterou jsme připravili na našem webu www.hornatreality.cz, a pokud si myslíte, že by to mohl být ten pravý, tak nás kontaktujte a můžeme se v něm potkat na osobní prohlídce.

Galerie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Petr Hornát

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Družstevní vlastnictví
 • Vybavení v ceně
 • Bydlení s výhledem do zeleně
 • Velmi chytré řešení zasouvací postele
 • Balkon
 • Nízké provozní náklady
 • Anuita je splacena
 • Dobrá dostupnost do centra Prahy
 • Zastávka autobusu Staré Letňany
 • Stanice metra C Letňany
 • OC Letňany

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím