Prodáno

Prodej zcela nového bytu 1+kk poblíž centra Pardubic
Boženy Vikové Kunětické 2918

Pokud hledáte startovací byt nebo dlouhodobou investici na pronájem, pak si tato nemovitost zaslouží vaši pozornost.

Nabízím vám ke koupi byt 1+kk v osobním vlastnictví o podlahové ploše 32,6 m2 + 9 m2 terasa ve druhém podlaží nově dokončeného projektu Rezidence 1351. Jednotka je zcela nová, dosud neobývaná a navíc stále v záruce.

Západní orientace v kombinaci s velkými okny zajistí dostatečný přísun denního světla. Odpolední slunce vám zpříjemní pobyt na terase, kam se pohodlně vejde posezení s grilem. Klidu budete mít dostatek, terasa je otočena do vnitrobloku, který je přístupný pouze rezidentům.

Koupelna se sprchovým koutem je spolu s WC, součástí je i přípojka na pračku. Úložný prostor vyřeší vestavěná skříň ve vstupní chodbě. Podlaha je plovoucí, v koupelně a chodbě je dlažba.

Nízké jsou i provozní náklady, cca 2000 Kč měsíčně plus elektřina potvrzují, že domu nebyla úsporná třída B udělena náhodou.

Dům má skvělou polohu, je v těsné blízkosti centra města, kde jsou možnosti výstavby nových bytů velmi omezené. V docházkové vzdálenosti je Billa nebo Kaufland, fotbalové hřiště, tenisové kurty, autobusová zastávka, poliklinika. 15 min. chůzí to zabere do centra na Třídu Míru nebo vlakové nádraží, které je významným dopravním uzlem mezi Prahou, Brnem a Olomoucí. Právě vlakové spojení je velkou výhodou, díky které lidé mohou každý den cestovat do Prahy. Vlaky jsou frekventované, jezdí cca každých 15 min a cesta trvá méně než jednu hodinu.

Pokud vás tedy tato nabídka zaujala, tak mne zavolejte nebo napište a domluvíme se na osobní prohlídce.

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

  • Osobní vlastnictví
  • Uzavřený areál
  • Hezké prostředí
  • Soukromí a klid
  • Veškerá občanská vybavenost
  • Zcela nový byt
  • Nízké provozní náklady
  • Možnost financování hypotečním úvěrem

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím