Prodáno

Prodej bytu 3+kk s lodžií, dvěma koupelnami a venkovním parkovacím stáním v Horních Měcholupech
Hornoměcholupská 662/164

Pokud jste rodina, a nebo ji teprve chystáte, tak by vás tato nabídka mohla zajímat. Na klidném okraji Prahy, v části Horní Měcholupy si nyní můžete pořídit tento příjemný byt 3+kk s lodžií, dvěma koupelnami a venkovním parkovacím stáním.

Stávající majitel jej pořídil jako úplně nový, takže v něm nikdo jiný nebydlel, o čemž vypovídá i jeho skvělý stav. Stejné lze říci i o celém domě, který je velice dobře udržovaný.

Byt je v osobním vlastnictví a nachází se ve 2. podlaží celkem ze sedmi. V domě je k dispozici výtah. Jeho podlahová plocha činí 64,8 m2 + lodžie o velikosti 12,4 m2. Součástí prodeje je i plně vybavená kuchyň se všemi spotřebiči, vestavěné skříně v obou pokojích, ale i další nábytek zhotovený na míru. Hodit se vám bude i komora o velikosti 2,5 m2, která je přímo v bytě.

Ranní boj o koupelnu pro vás bude minulostí. Byt má hned dvě, a to plnohodnotné, což je u bytů této kategorie spíše nadstandard. Jedna je se sprchou a WC, druhá s vanou, obě samozřejmě disponují umyvadlem a koupelnovým nábytkem. Do jedné z nich se pohodlně vejde pračka i sušička.

Orientace bytu je na západní stranu, do klidné části, což jistě uvítáte u odpolední kávy nebo večerní grilovačky.

Dům je z roku 2014 a byl postaven společností Ekospol, a.s. Příznivý je stav SVJ, které hospodaří bez dluhů s kladným zůstatkem prostředků ve fondu oprav.

Zálohy na měsíční poplatky pro 4 osoby činí 4500 Kč. Navíc je potřeba počítat s elektřinou popř. internetem.

Občanská vybavenost je v místě doslova skvělá! Vše potřebné budete mít jen pár min. chůzí z bytu. Škola, školka, poliklinika, pošta a obchody jsou samozřejmostí. Dále budete moci využívat veřejné sportovní hřiště, tenisové kurty i venkovní fitness. Vaše děti zabavíte v dětském centru Tanzánie, popř. na dopravním hřišti. Na dobré pivo to budete mít kousek do vyhlášeného Hostivaru, které jsou v místě hned dva. Kilometry zeleně na vás čekají v Hostivařském lesoparku s přehradou nebo v přírodním parku Botič – Milíčov. I spojení do centra si budete pochvalovat. Z vlakové zastávky Horní Měcholupy to na pražské Hlavní nádraží budete mít 17 min., jízda je samozřejmě v rámci MHD. V místě je rovněž zastávka autobusu MHD se spojením na metro Háje nebo Skalka.

Podívejte se na video i virtuální prohlídku na našem webu www.hornatreality.cz, a pokud si myslíte, že by právě tento byt mohl být tím pravým pro vás, neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 

 

Galerie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Petr Hornát

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Osobní vlastnictví
 • Venkovní parkovací stání
 • Dvě koupelny
 • Výborná dostupnost do centra města
 • Částečné vybavení v ceně
 • Nízké provozní náklady
 • Veškerá občanská vybavenost
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Centrum
 • Vlak
 • Škola, školka

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím