Prodej bytu 3+kk kousek od Jiřího z Poděbrad
Slezská 1573/110

Pokud máte rádi městský život a chcete mít všechny jeho výhody dostupné doslova v docházkové vzdálenosti, tak vás tato nabídka určitě zaujme. V těsné blízkosti oblíbeného náměstí Jiřího z Poděbrad v ulici Slezská, vám nabízím byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+kkpracovnou a desetimetrovým sklepem, který je vhodný pro všechny věkové skupiny a pro každého, kdo miluje Vinohrady.

Jednotka právě prošla kompletní rekonstrukcí s velmi povedeným designovým provedením, vhodným právě pro tuto populární čtvrť. Součástí bytu je i na míru zhotovená kuchyňská linka se všemi spotřebiči a také velmi příjemné podlahové vytápění, fungující na bázi uhlíkových fólií, které je přes Wifi pohodlně ovladatelné i na dálku.

Byt se skládá z obývacího pokoje vč. kuchyňského koutu, dvou ložnic, pracovny, koupelny se sprchovým koutem a  toaletou, a ještě jedním samostatným WC. Jeho čistá podlahová plocha je 77,1 m² plus 7 m² sklep. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí domu, kde je parapet oken do ulice ve výšce 2,1 metru nad úrovní chodníku a jeho druhá strana je orientována do klidného vnitrobloku. Zvýšené první podlaží domu je bezbariérové, a to zcela jistě uvítáte, pokud jste třeba rodina s kočárkem, anebo se pro vás přibývající schody prostě začínají stávat noční můrou. Absence výtahu ve vinohradských domech je zcela běžnou záležitostí, vás však vzhledem k bezbariérovému přístupu a k dobré poloze bytu nebude nijak omezovat.

Dům právě prošel velmi zdařilou rekonstrukcí společných prostor, která byla čerstvě zhotovena společně s výměnou stoupaček. Navíc, v minulosti došlo také k výměně střechy. V budoucnu se plánuje ještě nová fasáda, a to z obou stran. Vše bylo dosud financováno z našetřených prostředků SVJ.

Lokalitu opravdu není potřeba více představovat, protože každý, kdo alespoň trochu zná okolí „Jiřáku“, dobře ví, proč je toto místo tak atraktivní. Popularita této pražské části je prostě obrovská, což je zárukou bezpečné investice.

Byt si můžete prohlédnout skrze virtuální prohlídku, kterou jsme pro vás připravili na našem webu hornatreality.cz, kde mimo jiné najdete i video, kterým jsme se snažili zachytit jeho okolí. A pokud si myslíte, že by vám tento byt mohl vyhovovat, tak mě kontaktujte a domluvíme se na osobní prohlídce.

 

 

 

Galerie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Petr Hornát

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Osobní vlastnictví
 • Kompletní rekonstrukce
 • Bydlení u Jiřího z Poděbrad
 • Vlastní elektický kotel
 • Podlahové vytápění
 • Nízké provozní náklady
 • Sklep 7 m2
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Nám. Jiřího z Poděbrad
 • Metro
 • Kavárny, bistra

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím