Prodej bytu 3+kk v uzavřeném areálu přímo u Židovských pecí
Olgy Havlové 2874/14

Když jsem poprvé přišel na toto místo, cítil jsem se jinak. Cítil jsem mnohem větší pocit soukromí i bezpečí. Uzavřené bytové areály mají obecně něco do sebe, ale tento je mimořádně zdařilý. Vše je upravené, čisté a navíc velmi klidné, takže vás ani vaší rodinu ve vašem domově neruší okolní svět. Alfarezidence, což je oficiální název tohoto bytového domu v tomto režimu funguje již 10 let. Nic vás tu nemůže zaskočit, zde prostě víte, co kupujete již od začátku.

Byt, který si zde nyní máte možnost pořídit je v osobním vlastnictví, nachází se ve 3. nadzemním podlaží, dispozičně je řešen jako 3+kk s podlahovou plochou 81 m2, má dva západně orientované balkony každý o velikosti 4,55 m2, které jsou přístupné ze všech obytných pokojů, parking v podobě jednoho stání a sklep v suterénu domu. Pokud jste mladá rodina nebo jí brzy budete a chcete žít v klidném a bezpečném prostředí a zároveň využívat veškeré benefity velkoměsta, mohlo by to být pro vás to pravé.

I standardy uvnitř bytu výrazně převyšují současný trend na trhu s novými byty. Sanitu značky Villeroy Boch, velkoformátová dřevěná okna s izolačním dvojsklem nebo designové radiátory v kombinaci s vestavěnými topnými konvektory, byste v současné nabídce developerů hledali velmi složitě. Podlahy jsou dřevěné ve všech místnostech včetně chodby, dlažba je pouze v koupelně a na WC. Součástí vybavení je i kuchyňská linka zn. Sykora vč. všech spotřebičů. 

Prostorná více jak pětimetrová šatna přístupná z ložnice vyřeší většinu úložného prostoru. Ještě nad její rámec budete mít k dispozici prostornou skříň, která je na chodbě. Zkrátka a dobře nad úložným prostorem se zde přemýšlelo.

Hospodaření SVJ je příznivé, o čemž vypovídá i stav celého objektu, který je patrný hned na první pohled. Kladný zůstatek na bankovním účtu a nulové závazky vůči bankám o všem vypovídají. Měsíční náklady vč. služeb vychází pro 4 osoby 4 725 Kč plus elektřina okolo 1300 Kč. Nad tento rámec současní majitelé platí ještě internet, který je řešený optikou, takže může lítat doslova tryskem. Ukazatel energetické náročnosti je ve třídě C.

V okolí domu najdete vše co potřebujete. Docházkově je mateřská i základní škola, zastávka tramvaje i autobusu, Penny Market, restaurace, oblíbený park Židovské pece a spoustu dalšího. Zkrátka ten, kdo chce bydlet v této lokalitě, tak dobře ví proč.

Vzhledem k tomu, že je byt v osobním vlastnictví, s vyřízením hypotečního úvěru není žádný problém. Pokud nemáte svého finančního poradce, může vám být k dispozici náš a to zcela zdarma.

Podívejte se na virtuální prohlídku z pohodlí vašeho domova, určitě mrkněte i na video, ve kterém jsme se snažili co nejlépe zachytit lokalitu, ale i byt samotný vč. jeho nejbližšího okolí a pokud víte, že to může být ono, pak se na vás budu těšit na osobní prohlídce.

V případě více zájmeců si vyhrazujeme práve vybrání té nejvyšší nabídky.

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Osobní vlastnictví
 • Byt 81 m2 + 2x balkon 4,55 m2
 • 1x parkovací místo a 1x sklep
 • Dům z roku 2011
 • Bydlení u Žižkovských pecí
 • Uzavřený areál
 • Veškerá občanská vybavenost
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Školka
 • Škola
 • Židovské pece

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím