Prodáno

Prodej 3+1 nedaleko Klánovického lesa
Žlebská 1621

Tahle nabídka je určena pro ty z vás, kteří pro sebe a svou rodinu hledají klidné bydlení za ještě rozumnou cenu. Újezd nad Lesy je stále součástí hlavního města, a tak tu budete moci využívat všechny jeho benefity. Nad rámec toho všeho si vy i vaše rodina do sytosti užije krásné a čisté prostředí s doslova hromadou zeleně.  

Na okraji bytové zástavby v ulici Žlebská vám nabízíme ke koupi byt 3+1 s lodžií, který má luxusní výhled do zeleně.

Jednotka má 69 m2 a to vč. lodžie, která z toho je 7 m2. Nachází ve vyvýšeném 1. podlaží domu. Okna jsou 2,9 metru nad zemí, takže se nemusíte bát, že vám někdo uvidí do pokojů. Nad rámec podlahové plochy budete moci využívat sklep o velikosti 2,5 m2, který je v suterénu domu.

Byt je v udržovaném původním stavu se zděným jádrem a plastovými okny. Můžete jej tedy rovnou bez problému užívat. Součástí je udržovaná kuchyňská linka s plynovým sporákem a s elektrickou pečící troubou. Na podlahách jsou koberce.

Pokud jste však náročnější, můžete si jej upravit dle vlastního vkusu. Potenciál rozhodně má, a to především v propojení obývací části s kuchyní a vytvoření tak dispozice 3+kk.

Orientace oken je optimální. Jižní strana zabezpečuje dostatečný přísun světla do obývacího pokoje a kuchyně, chladnější severní strana je naopak ideální pro oba pokoje.

Klid a pohodu zajišťuje komornější dům pouze s 8 byty. To se také podepisuje na kvalitě společných prostor, které jsou super udržované.

parkováním si nemusíte dělat starosti. Před domem své vozidlo zaparkujete kdykoliv.

V docházkové vzdálenosti budete mít Albert, mateřskou školku, lékárnu ale i zastávku autobusu s výborným spojem na Černý Most. Kousek je to také do Klánovického lesa, který je ideální na procházky s rodinou.

Byt si můžete prohlédnout skrze virtuální prohlídku, kterou jsme pro vás připravili na našem webu hornatreality.cz, kde mimo jiné najdete i video, kterým jsme se snažili zachytit jeho okolí a pokud si myslíte, že by vám mohl vyhovovat, tak mně kontaktujte a domluvíme se na osobní prohlídce.

Galerie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Petr Hornát

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Osobní vlastnictví
 • Orientace oken na jih
 • Bydlení u Klánovickéno lesa
 • Benefity hlavního města
 • Nízké provozní náklady
 • V blízkosti zastávka autobusu
 • Výhled do zeleně
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Klánovický les
 • Obchod Albert
 • Zastávka autobusu Sídliště Rohožník

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím