Prodáno

Prodej hezkého bytu v Kaskádách Barrandov
Hugo Haase 1228/1

Byt o dispozici 2+kk s balkonem, který je jako nový, se nachází v klidné části Prahy 5 - Barrandov. Jedná se o čtvrtou etapu úspěšného projektu Kaskády Barrandov, která byla zhotovena v roce 2014. Ve stejným roce jej současný majitel od developera pořídil a spokojeně v něm se svou rodinou žil až do nyní.

Byt je osobním vlastnictví a nachází ve 2. podlaží perfektně udržovaného domu s výtahem. Jeho podlahová plocha je solidních 53 m2. K dispozici budete mít navíc balkon o velikosti 6,7 m2. Součástí prodeje je i vybavená kuchyň se spotřebiči jako je indukční varná deska, digestoř, pečící trouba a multifunkční mikrovlnná trouba. V kuchyni je praktický a zároveň elegantní skleněný obklad. V koupelně, která má téměř 7 m2, vám nehrozí, že se budete cítit stísněně a jistě oceníte také okno, které většinou nebývá standardem. Jako úložný prostor vám poslouží komora o velikosti 3 m2. Podlahy jsou z kvalitního vinylu, který je pokryt kobercem v pokoji. V koupelně je dlažba.

Orientace oken je na sever a východ.

Náklady na provoz bytu jsou 4 823 Kč + elektřina dle spotřeby.

Z vlastní zkušenosti vím, že na Barrandově se žije skvěle a nic vám tady chybět nebude. Vše potřebné budete mít jen pár minut od bytu. Školy, polikliniku, poštu, obchody, restaurace, aquapark, sportoviště nebo zbrusu novou zastávku tramvaje Náměstí Olgy Scheinpflugové. Dále pak Prokopské údolí nebo méně frekventovaný Chuchelský háj s krásnou lesní zoo.

Pokud se vám byt líbí, podívejte se na virtuální prohlídku, díky které si jej prohlédnete z pohodlí vašeho domov a pokud se vám bude líbit, můžeme se v něm potkat osobně.

Galerie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Petr Hornát

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Osobní vlastnictví
 • Dispozice 2+kk
 • Byt 53 m2 + balkon 7 m2
 • Komora v bytě
 • Skvělá dostupnost do centra Prahy
 • Prověřená novostavba
 • Nadstandardní okolí domu
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Zastávka tramvaje Olgy Scheinpflugové
 • Prokopské údolí
 • Albert

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím