Prodáno

Prodej 1+kk přímo u Heroldových sadů
Madridská 819/2

Z původní dispozice 1+1 vzniklo nadstandardní 1+kk o podlahové ploše 38 m2, které působí mnohem vzdušněji. Otevřený prostor s dostatkem místa pro dvoulůžkovou postel tak dodává do bytu ještě více světla. Byt se nachází na pomezí Vršovic a Vinohrad, přímo u parku Heroldovy sady na rohu ulic Madridská a Norská v bezprostřední blízkosti Vršovického náměstí. Nemovitosti v těchto lokalitách se obvykle dědí z generace na generaci, v nabídkách realitních kanceláří se objevují velmi poskromnu, což je vždy garancí dobré investice.

Byt v osobním vlastnictví je v 5. podlaží šesti podlažního udržovaného cihlového domu s výtahem a je orientovaný do klidného vnitrobloku směrem na jih. Náklady jsou nízké, dělají 1490 Kč plus elektřina při běžné spotřebě 2000 Kč. Internet zabezpečuje firma Vodafone. Vytápění je vlastním elektrickým kotlem, ohřev vody zabezpečuje boiler. Okna jsou dřevěná eurookna.

V celém bytě je dřevěná podlaha, v koupelně je dlažba. Kuchyňská linka je vybavena sklokeramickou varnou deskou, ledničkou, myčkou a mirkovlnnou troubou. Ostatní vybavení může být součástí ceny také, pokud o něj budete mít zájem, je zachovalé a do začátku se může hodit.

Nadstandardní úložný prostor v podobě vestavěných skříní v předsíni je ještě podpořen samostatnou šatnou, ve které je umístěna i pračka. V suterénu domu budete mít k dispozici sklepní kóji.

Samotnou čtvrť netřeba dlouze představovat, občanská vybavenost je naprosto dokonalá, dostupnost MHD bezproblémová 24 hodin denně. Sousední Vinohrady jsou coby kamenem dohodil, za 5 minut se tramvají dostanete na náměstí Míru. V posledních letech tato část Vršovic doslova vzkvétá, modernizuje se a řadí se mezi nejprestižnější adresy na bydlení v Praze. V okolí bytu je spoustu skvělých restaurací, obchodů, široká škála možností sportovního vyžití, pro čerstvé pečivo můžete do blízkého a skvěle hodnoceného Antonínovo pekařství. Cca 5 minut chůze to trvá do oblíbeného parku Grébovka a v Heroldových sadech jste hned jak vyjdete z domu.

Podívejte se na virtuální prohlídku z pohodlí vašeho domova, určitě mrkněte i na video, ve kterém jsme se snažili co nejlépe zachytit lokalitu, ale i byt samotný a pokud víte, že to může být ono, pak se na vás budu těšit na osobní prohlídce.

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Osobní vlastnictví
 • Orientace do vnitrobloku 
 • Bydlení u Heroldových sadů a Grébovky
 • Sirší centrum města
 • Nízké provozní náklady
 • Vlastní elektický kotel
 • Veškerá občanská vybavenost
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Náměstí míru
 • Heroldovy sady
 • Vršovické náměstí

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím