Prodáno

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk s pozemkem 896 m2 v Pardubicích
Hostovice 80, Pardubice

Pokud jste rodina, a nebo se ji chystáte založit, tak by vás tato nabídka mohla zajímat. Na klidném okraji Pardubic v části Hostovice si nyní můžete pořídit tuto novostavbu moderního domu, který vás uspokojí i v případě, že jste velmi nároční.

Dům byl čerstvě zkolaudován, a tak můžete být jeho prvními obyvateli. Stojí na pozemku o celkové ploše 896 m2, z toho zastavěná plocha činní 257 m2 z čehož čistá podlahová plocha místností činní 170 m2 plus 39 m2 garáž. Je jednopodlažní, takže všechny místnosti v jedné úrovni. 

Dispozice 4+kk je doplněna zádveřím, dvěma koupelnami, pracovnou, šatnou, spíží a technickou místností. Jeho dominantou je bezesporu obývací pokoj s kuchyní o ploše 56 m2, ze kterého budete mít přes luxusní šoupací velkoformátová hliníková okna bezprostřední vstup na terasu a zahradu, na které budete mít absolutní soukromí.

Dům disponuje moderními technologiemi, díky kterým je velmi úsporný, což potvrzuje i třída energetické náročnosti, která je A. Vytápění je podlahové v celém domě a zajišťuje jej úsporné tepelné čerpadlo, stejně jako ohřev vody. Celoročně čerstvý vzduch vám garantuje jeho rekuperace. Dům má dále přípravu pro solární panely, zabezpečovací systém a venkovní kamerový systém.

Je dokončen ve vysokém standardu. V celém domě je kvalitní dřevěná podlaha s matným lakem, v předsíni a koupelnách je velkoformátová keramická dlažba. Nádherná velkoformátová hliníková okna s izolačním trojsklem dodávají do nemovitosti nejen pocit luxusu ale i dostatek světla. Komfort v podobě parkování vám zajistí garáž pro dva automobily, pro další dva budete mít dostatek místa na pozemku před.

Část Hostovice je vzdálena zhruba 10 min. jízdy autem od centra Pardubic. Kousek od domu je také zastávka MHD, ze které cesta do centra trvá okolo 25 min. Přímo v místě je rovněž mateřská škola nebo vyhlášená cyklostezka.

Podívejte se na video i virtuální prohlídku, které najdete na našem webu hornatreality, a pokud si myslíte, že tato nemovitost může být vaším novým domovem, tak mi zavolejte a domluvíme se na osobní prohlídce.

 

 

 

 

 

 

Galerie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Petr Hornát

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Novostavba s kolaudací v roce 2022
 • Pozemek 896 m2
 • Zastavěná plocha 257 m2
 • Čistá podlahová plocha místností 170 m2
 • Energetická náročnost sk. A
 • Tepelné čerpadlo, rekuperace vzuchu
 • Vysoký standard použitých materiálů
 • Možnost financování hypotečním úvěrem
 • Centrum
 • Cyklostezka
 • Zastávka MHD

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím