Pronajato

Pronájem zcela nového bytu 3+kk s krásným výhledem do zeleně
Ivana Hlinky 1037/3

Pronájem exkluzivního bytu 3+kk o výměře 87 m2 s dvěma prostornými balkony o velikosti 11 m2 a 8 m2, který se nachází ve 3. podlaží novostavby s výtahem, která je součástí uzavřeného areálu. To není vše, tento byt je zcela nový, nikdy předtím v něm nikdo nebydlel, a tak můžete být první, kdo v něm zažije pohodlný a luxusní život.

Kuchyňská linka je šitá na míru a vybavena moderními spotřebiči včetně lednice, kombinované trouby (pára a el. vzduch) a indukční varné desky s vestavěnou digestoří, takže vaření v tomto bytě bude opravdovou radostí. Koupelna je elegantní, velká a prakticky řešená, disponuje jak prostorným sprchovým koutem s vyspádovaným povrchem, tak i designovou vanou. A co víc, k dispozici budete mít pračku i sušičku.

Interiér bytu je dokonale promyšlený, ať už jde o vysoce kvalitní vinylové podlahy, moderní venkovní žaluzie na dálkové ovládání u všech oken, designové led osvětlení nebo dostatek úložných prostorů ve formě vestavěných skříní. A abychom nezapomněli na parkování - v ceně nájmu máte zahrnuté garážové stání a prostorný sklep na uskladnění vašich věcí.

Nejen samotný byt je skvělý, ale i jeho umístění. Byt se nachází přímo na okraji nádherného parku Zahrádky, což znamená, že se můžete každé ráno probudit do krásného výhledu do zeleně. Park nabízí také příjemný rybník a dětské hřiště, kde je i stánek s občerstvením. Okolí je velmi klidné, a přesto máte všechny potřebné služby a dostupnost MHD na dosah ruky. Tramvajová zastávka U Elektry je vzdálená pouhé 4 minuty chůze, což znamená, že se snadno dostanete přímým spojením do oblíbených částí města, jako je Karlín či Náměstí republiky, během 15 až 20 minut. Využít můžete i stanici metra linky B Kolbenova, která je cca 10 min. chůzí. Do práce to půjde i na kole, cyklostezka vedoucí do centra, je hned u domu. Nakoupit si budete moci v nedalekých supermarketech Billa nebo Albert.

Nájemné 40 000 Kč/měs. + 4 789 Kč zálohy na poplatky + přepis elektroměru (cca 1500 Kč)

Nechte se okouzlit tímto unikátním bytem v perfektní lokalitě s nevšedními výhodami. Dejte nám vědět co nejdříve, tato nabídka nebude dlouho trvat!

 

English:

Rent this exclusive 3+kk apartment with a total area of 87 sqm, featuring two spacious balconies of 11 sqm and 8 sqm, located on the third floor of a brand-new building with an elevator. That's not all; this apartment is completely new, and you can be the first to experience a comfortable and luxurious lifestyle here.

The custom-made kitchen is equipped with state-of-the-art appliances, including a fridge, combinated oven (steam and electric air), and an induction cooktop with a built-in extractor hood, making cooking in this apartment an absolute delight. The bathroom is elegant and thoughtfully designed, with both a spacious walk-in shower with a sloped surface and a relaxing bathtub. What's more, a washing machine with a dryer is also provided, saving you plenty of time and effort.

The interior of the apartment is meticulously planned, with high-quality vinyl flooring, remote-controlled blinds on all windows, designer led lighting and ample storage space in the form of built-in closets. And let's not forget about parking – the rental includes a garage space and a spacious cellar to store your belongings.

Not only is the apartment itself outstanding, but its location is also exceptional. Situated right on the edge of the beautiful Zahrádky Park, you'll wake up to stunning green views every morning. The park also offers a serene pond and a children's playground, making it perfect for families with kids. The neighborhood is very peaceful, yet all essential services and public transport are within easy reach. The U Elektry tram stop is just a 4-minute walk away, ensuring you can easily reach popular parts of the city, such as Karlín or Náměstí Republiky, within 15 to 20 minutes. You can also use the metro station on line B called "Kolbenova," which is about a 10-minute walk away. You can also cycle to work as there is a bike path leading to the city center right next to the house. For shopping, you will have the option to go to the nearby supermarkets, Billa or Albert.

Rent 40,000 CZK/month + 4,789 CZK utilities + electricity meter transfer (approx. 1,500 CZK)

Let yourself be enchanted by this one-of-a-kind apartment in the perfect location with extraordinary advantages. Don't hesitate to contact us; this offer won't last long!

Galerie nemovitosti

Klíčové
parametry nemovitosti

 • Zcela nový byt
 • Promyšlený design
 • Skvělá občanská vybavenost
 • Klidné prostředí s výhledem do zeleně
 • Parkovací stání a sklep
 • 2 balkony
 • Nízké provozní náklady
 • Dobré spojení do centra města
 • Tramvaj
 • Centrum
 • Park

Kontaktujte nás

Petr Hornát

Developerské
projekty

Mezi naše klienty patří také velké developerské společnosti, jako je například skupina Cere Invest. Pozici výhradního prodejce bytů zaopatřujeme prostřednictvím firmy Rezidia s.r.o., kterou Petr založil a dnes už má na kontě stovky prodaných nemovitostí.

Zkušenosti
našich klientů

S prací realitního makléře pana ing. Petra Hornáta jsme byli velmi spokojeni. Jeho pracovní nasazení při hledání kupce pro náš byt bylo opravdu intenzivní a příkladné. Administrativní i právní služby při realizaci prodeje byly provedeny vždy v dohodnutých termínech spolehlivě a perfektně. Pana ing. Hornáta jsme se proto rozhodli kontaktovat i při prodeji další nemovitosti.

Manželé Šimůnkovi

Pro prodej své nemovitosti jsem využila služby pana Ing. Hornáta a mohu konstatovat, že prodej proběhl zcela perfektně, rychle a bez problémů. Veškeré potřebné dokumenty byly perfektně připraveny a předány na úřad. Mohu tedy jen konstatovat maximální spokojenost a všem jeho služby rozhodně doporučit.

Jitka Pecharová

Pan Hornát mne prodával již několik bytů a nedám na něj dopustit. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Jan Batelka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Hornátem a doufám, že ještě dlouho budu. Vždy co si řekneme tak platí.

Václav Hladík

Pana Hornáta mohu vřele doporučit! Splnil vše, co jsme si předem ujednali.

Ing. Luboš Holubička

Služby pana Hornáta využívám opakovaně. Jednu nemovitost mne prodal a několik bytů mne pronajal. Ráda se na něj znovu obracím, protože funguje velmi spolehlivě.

Jitka Jirková

Prostřednictvím pana Hornáta jsem prodával byt a zároveň kupoval dům. Byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem, a proto ho velmi rád doporučuji.

Jiří Jelínek

Naše veliké díky a uznání patří Petru Hornátovi. Díky za to, že nám dobře a rychle prodal nemovitost, uznání za neuvěřitelně profesionální přístup. Byla to férová, milá a proklientská spolupráce, servis od “A” do “Z” s akcentem na naše představy a potřeby, s respektem k našim časovým možnostem.

J&L Stehlíkovi

Spolupráce s panem Petrem Hornátem předčila všechna naše očekávání. Během pouhých několika dnů našel kupce pro náš atypický byt, s jehož prodejem jsme pár měsíců bojovali. Jeho obrovské pracovní nasazení, preciznost, znalosti i schopnost přesně definovat a oslovit cílovou skupinu jsou v prostředí našeho realitního trhu výjimečné. Jeho služby velmi doporučujeme.

Manželé Pelikánovi

Velmi doporučuji spolupráci s panem Janem Hornátem.

Oceňuji jeho perfektní přípravu nemovitosti k prodeji, odhad ceny i profesionální a férový přístup jak ke mně jako prodávající, tak i ke kupujícím.

Lidský přístup pana Hornáta dle mého také velmi přispěl k úspěšnému a rychlému prodeji bytu.

Petra Vachulková
Petr Hornát

Zjistěte
o nás více

Petr Hornát zakladatel firmy Rezidia s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2012. Po studiích na vysoké škole si vyzkoušel práci v bankovním sektoru, poté se však rozhodl změnit obor a vzal odpovědnost sám na sebe.

Za svou dosavadní kariéru prodal nemovitosti v hodnotě překračující miliardu korun, má za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na něj opakovaně obrací nebo předávají referenci dál. 

Honza Hornát přišel do firmy v roce 2021. V průběhu studií na vysoké škole nastoupil do Komerční banky, kde působil i jako ředitel pobočky. Následně začal pracovat v ČSOB Leasing na pozici specialisty financování. Vždy se zajímal o realitní trh, a proto byl přesun do realit pro Honzu logickým krokem.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů! Pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a náš příběh vás zaujal, kontaktujte nás.

Petr Hornát
Qara
Rezidia
Care invest

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím